خواننده «پایتخت» مهمان «صبح بخیر ایران» شد
خواننده «پایتخت» مهمان «صبح بخیر ایران» شد

خواننده «پایتخت» مهمان «صبح بخیر ایران» شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سریال «پایتخت» تیتراژی خاطره‌انگیز دارد که با شروع ملودی آن مخاطبین ناخودآگاه به یاد این سریال می‌افتند. این ملودی اثر استاد زمان شکارچیان از خاندان شکارچیان در مازندران است که در نوازندگی دوتار […]

خواننده «پایتخت» مهمان «صبح بخیر ایران» شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سریال «پایتخت» تیتراژی خاطره‌انگیز دارد که با شروع ملودی آن مخاطبین ناخودآگاه به یاد این سریال می‌افتند. این ملودی اثر استاد زمان شکارچیان از خاندان شکارچیان در مازندران است که در نوازندگی دوتار گیلکی سبقه خانوادگی دارند.
زمان شکارچیان با گروه موسیقی ارزمون شکارچیان از مازندران در سال ۱۴۰۱ به روی صحنه جشنواره موسیقی فجر رفت که تحسین حاضران در این جشنواره را نیز در پی داشت.
سری جدید برنامه صبحگاهی شبکه یک سیما با نام «صبح بخیر ایران» هر پنج شنبه میزبان یکی از اساتید موسیقی محلی یا فولکلور است و تاکنون چهارده قسمت از سری جدید این برنامه روی آنتن رفته است.
زمان شکارچیان در این برنامه برای نخستین بار در سیمای ملی و شبکه یک سیما به اجرا پرداخت. امیدوارم براتون خبر خواننده «پایتخت» مهمان «صبح بخیر ایران» شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۱۵:۵۰:۲۴