دستگیری سارق خودرو / متهم به تازگی از زندان آزاد شده بود
دستگیری سارق خودرو / متهم به تازگی از زندان آزاد شده بود

دستگیری سارق خودرو / متهم به تازگی از زندان آزاد شده بود به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده خیابان هنگام تهران در حال گشت‌زنی […]

دستگیری سارق خودرو / متهم به تازگی از زندان آزاد شده بود

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری پایتخت اظهار کرد: مأموران کلانتری ۱۳۶ فرجام در راستای اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، در محدوده خیابان هنگام تهران در حال گشت‌زنی بودند که دو نفر که در حال زاغ زنی خودروهای پارک شده بودند مشکوک می‌شوند.
وی افزود: در همین حین متهمان به سمت خودرو زانتیا پارک شده رفته و پس از باز کردن درب خودرو اقدام به سرقت اموال داخل آن می‌کنند که مأموران سریعاً برای دستگیری متهمان وارد عمل شدند.
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت گفت: متهم داخل خودرو پس از مشاهده گشت پلیس قصد فرار با خودرو را داشت که با درایت مأموران قبل از هرگونه اقدامی دستگیر ولی همدست وی به صورت پیاده موفق به فرار شد.
وی افزود: متهم پس از انتقال به کلانتری در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت خودرو زانتیا و ۱۰ فقره سرقت مشابه دیگر اعتراف کرد و مشخص شد که متهم روز جاری از زندان آزاد شده و بلافاصله دست به سرقت زده است.
سرهنگ گودرزی در پایان بیان داشت: متهم ۲۵ ساله دارای سوابق متعدد کیفری با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی برای کشف جرایم احتمالی و جزئیات پرونده در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت. امیدوارم براتون خبر دستگیری سارق خودرو / متهم به تازگی از زندان آزاد شده بود براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۱۳:۳۰:۴۹