دستگیری عامل سرقت به عنف در شمال تهران
دستگیری عامل سرقت به عنف در شمال تهران

دستگیری عامل سرقت به عنف در شمال تهران به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت به عنف در شمال تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی […]

دستگیری عامل سرقت به عنف در شمال تهران

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: با وقوع یک فقره سرقت به عنف در شمال تهران، موضوع رسیدگی به پرونده در دستور کار تیمی زبده از کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت.
وی افزود: شاکی پس از مراجعه به پایگاه یکم پلیس آگاهی در جریان تحقیقات گفت، در خیابان نیاوران با خودروی خود در حال تردد بودم که ناگهان راننده یک دستگاه خودروی ۲۰۷ مشکی رنگ جلویم را گرفت و با تهدید چاقو من را از خودرو پیاده و اقدام به ضرب و جرح مچ دستم کرد و سپس با برداشتن مبلغ ۵۰ میلیون ریال را از داشبورد خودرو ام سوار با خودروی خود متواری شد.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت اظهار داشت: بنابر حساسیت موضوع، کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی وارد عمل شدند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم و اقدامات اطلاعاتی ابتدا مخفیگاه متهم را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم با مرجع قضائی وی را در یک عملیات منسجم دستگیر کردند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه متهم با خودروی یکی از اقوام خود اقدام به سرقت کرده بود، تصریح کرد: متهم پس از انتقال به پایگاه یکم پلیس آگاهی هدف تحقیقات قرار گرفت و به جرم خود مبنی بر سرقت به عنف اعتراف کرد؛ همچنین مال باخته پس از مراجعه به پلیس آگاهی متهم را به عنوان سارق شناسایی کرد.
رئیس پلیس آگاهی پایتخت گفت: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضائی متهم برای کشف جرایم احتمالی در اختیار کارآگاهان پایگاه یکم پلیس آگاهی قرار گرفت. امیدوارم براتون خبر دستگیری عامل سرقت به عنف در شمال تهران براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۲:۳۶:۳۶