رایزنی امیر قطر با رئیس جمهور الجزایر
رایزنی امیر قطر با رئیس جمهور الجزایر

رایزنی امیر قطر با رئیس جمهور الجزایر به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از خبرگزاری قطر(قنا)، تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر و عبدالمجید تبون، رئیس جمهور الجزائر امروز یکشنبه در دوحه دیدار و گفتگو کردند. تمیم بن حمد امیر قطر در ابتدا […]

رایزنی امیر قطر با رئیس جمهور الجزایر

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از خبرگزاری قطر(قنا)، تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر و عبدالمجید تبون، رئیس جمهور الجزائر امروز یکشنبه در دوحه دیدار و گفتگو کردند.
تمیم بن حمد امیر قطر در ابتدا ضمن خوشامدگویی به رئیس جمهور الجزائر، برای او اقامت خوبی را آرزو کرد و خواستار رشد و پیشرفت بیشتر روابط دوجانبه شد.
از طرفی دیگر رئیس جمهور الجزائر از امیر قطر بابت حسن استقبال و میزبانی تقدیر و ابراز امیدواری کرد مذاکرات دوجانبه با وی منجر به تقویت همکاری و گسترش روابط برادرانه بین قطر و الجزائر شود.
بن حمد و تبون روابط دوجانبه و راه های تقویت و گسترش همه جانبه آن به خصوص در زمینه اقتصاد، تجارت، صنعت، انرژی و فناوری را مورد رایزنی قرار دادند.
همچنین، بارزترین مسائل و آخرین تحولات منطقه ای و بین المللی از دیگر محورهای گفتگوی طرفین بود. امیدوارم براتون خبر رایزنی امیر قطر با رئیس جمهور الجزایر براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۱:۳۸:۵۵