رتبه یازدهمی پرتابگر چکش زن ایران در آسیا
رتبه یازدهمی پرتابگر چکش زن ایران در آسیا

رتبه یازدهمی پرتابگر چکش زن ایران در آسیا به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، بیست و پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز گذشته در بانکوک تایلند آغاز شده و تا ۲۵ تیر ادامه خواهد داشت. نمایندگان کشورمان هم از صبح امروز پنجشنبه ۲۲ […]

رتبه یازدهمی پرتابگر چکش زن ایران در آسیا

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، بیست و پنجمین دوره مسابقات دوومیدانی قهرمانی بزرگسالان آسیا از روز گذشته در بانکوک تایلند آغاز شده و تا ۲۵ تیر ادامه خواهد داشت. نمایندگان کشورمان هم از صبح امروز پنجشنبه ۲۲ تیر در این رقابت‌ها حاضر شده اند.
در ادامه این مسابقات زهرا عرب‌رستمی در ماده پرتاب چکش با ۱۱ ورزشکار دیگر به رقابت پرداخت که با ثبت پرتابی به طول ۵۳.۴۱ متر در جایگاه یازدهم قرار گرفت و به کار خود پایان داد. در این ماده پرتابگری از چین با پرتابی به طول ۶۹.۳۸ متر در جایگاه اول قرار گرفت و به مدال طلا رسید.
در پایان اولین روز از رقابت نمایندگان کشورمان در تایلند، حسین تفتیان، فرزانه فصیحی و اسماعیل نژاد از مرحله مقدماتی دوی ۱۰۰ متر به مرحله نیمه نهایی صعود کردند.
رضا مقدم در پرتاب چکش هم در جایگاه یازدهم آسیا ایستاد. امیدوارم براتون خبر رتبه یازدهمی پرتابگر چکش زن ایران در آسیا براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۶:۵۹:۵۲