رد حضور کریم باقری در کادر فنی تراکتور
رد حضور کریم باقری در کادر فنی تراکتور

رد حضور کریم باقری در کادر فنی تراکتور به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، بعد از جدایی کریم باقری از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، صحبت‌هایی در مورد مذاکره دیگر باشگاه‌ها با وی برای به خدمت گرفتن این مربی مطرح شد. تراکتور تبریز از جمله این […]

رد حضور کریم باقری در کادر فنی تراکتور

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، بعد از جدایی کریم باقری از کادر فنی تیم فوتبال پرسپولیس، صحبت‌هایی در مورد مذاکره دیگر باشگاه‌ها با وی برای به خدمت گرفتن این مربی مطرح شد.
تراکتور تبریز از جمله این باشگاه‌ها است، باشگاهی که خردادماه گذشته سعید مظفری زاده پیشکسوت داوری فوتبال را به عنوان سرپرست وارد کادر فنی خود کرد با این حال گفته می‌شد که مسئولان تراکتور به دنبال مذاکره کریم باقری هم هستند. این موضوع البته توسط هوشنگ نصیرزاده مدیرعامل باشگاه تکذیب شد.
نصیرزاده در گفتگو با اخبار روز ایران گفت: اصلاً چنین برنامه‌ای نداریم، تیم تراکتور سرپرست دارد، مظفری زاده از هر حیث هم ویژگی‌های موردنظر ما را دارا است.
مدیرعامل تراکتورسازی تاکید کرد: به عنوان مدیریت باشگاه هیچ مذاکره‌ای با کریم باقری نداشته‌ام، اگر هم مذاکره‌ای صورت گرفته باشد، من در جریان نیستم اما آنچه مسلم است جایگاه سعید مظفری زاده محفوظ است و مبنایی برای جابه جایی او نداریم. امیدوارم براتون خبر رد حضور کریم باقری در کادر فنی تراکتور براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۰:۴۵:۳۵