روایت محمدرضا اصلانی از «نیشدارو» در موزه سینما
روایت محمدرضا اصلانی از «نیشدارو» در موزه سینما

روایت محمدرضا اصلانی از «نیشدارو» در موزه سینما به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط‌عمومی موزه سینما، در ادامه نمایش‌های ویژه فیلم‌های مستند در موزه سینما تحت عنوان «شب‌های مستند» با مشارکت انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند، فیلم «نیشدارو» روی پرده سالن […]

روایت محمدرضا اصلانی از «نیشدارو» در موزه سینما

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط‌عمومی موزه سینما، در ادامه نمایش‌های ویژه فیلم‌های مستند در موزه سینما تحت عنوان «شب‌های مستند» با مشارکت انجمن صنفی تهیه کنندگان سینمای مستند، فیلم «نیشدارو» روی پرده سالن فردوس موزه سینما می‌رود.
در هفتمین نشست شب‌های مستند که روز سه‌شنبه هشتم اسفند ساعت ۱۷ برگزار می‌شود، محمدرضا اصلانی مستندساز پیشکسوت سینما درباره فیلم صحبت خواهند کرد.
فیلم مستند «نیشدارو» درباره شرکت سرم سازی رازی است که فعالیت خود را در سال ۱۳۰۳ تحت نظارت وزارت کشاورزی وقت با تحقیقات پیرامون راه‌های مبارزه با بیماری طاعون گاوی شروع کرد و به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین مراکز علمی و تحقیقاتی کشور شناخته می‌شود.
منوچهر انور این فیلم مستند را در سال ۱۳۴۳ ساخته است. امیدوارم براتون خبر روایت محمدرضا اصلانی از «نیشدارو» در موزه سینما براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۴-۰۲-۲۵ ۰۷:۴۰:۱۳