روستای فلسطینی برای دویست و نوزدهمین بار پیاپی تخریب شد
روستای فلسطینی برای دویست و نوزدهمین بار پیاپی تخریب شد

روستای فلسطینی برای دویست و نوزدهمین بار پیاپی تخریب شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رسانه‌های فلسطینی، نظامیان اشغالگر صهیونیست امروز دوشنبه بار دیگر روستای فلسطینی العراقیب در النقب را تخریب کردند. این روستا از سال ۲۰۱۰ تا به امروز ۲۱۹ بار […]

روستای فلسطینی برای دویست و نوزدهمین بار پیاپی تخریب شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رسانه‌های فلسطینی، نظامیان اشغالگر صهیونیست امروز دوشنبه بار دیگر روستای فلسطینی العراقیب در النقب را تخریب کردند. این روستا از سال ۲۰۱۰ تا به امروز ۲۱۹ بار تخریب شده است.
منابع محلی اعلام کردند که نظامیان اشغالگر صهیونیست امروز دوشنبه با همراهی چند دستگاه بیل مکانیکی به این منطقه یورش برده و خانه‌های فلسطینیان را در این گرمای شدید تخریب کرده و آن‌ها را آواره و بی‌سرپناه کردند.
ساکنان روستا با وجود تخریب‌های مکرر حاضر به ترک این منطقه نیستند و هر بار خانه‌های خود را از نو می‌سازند. رژیم صهیونیستی از ابتدای سال جاری تاکنون ۸ مرتبه این روستا را تخریب کرده است. امیدوارم براتون خبر روستای فلسطینی برای دویست و نوزدهمین بار پیاپی تخریب شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۱:۲۲:۴۲