رونمایی گردان‌های قسام از بمب جدید کنار جاده‌ای+ فیلم
رونمایی گردان‌های قسام از بمب جدید کنار جاده‌ای+ فیلم

رونمایی گردان‌های قسام از بمب جدید کنار جاده‌ای+ فیلم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه قدس الاخباریه، گردان‎‌های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز با انتشار تصاویری از بمب جدید کنار جاده‌ای خود با نام «شواظ یک» رونمایی […]

رونمایی گردان‌های قسام از بمب جدید کنار جاده‌ای+ فیلم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه قدس الاخباریه، گردان‎‌های عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس امروز با انتشار تصاویری از بمب جدید کنار جاده‌ای خود با نام «شواظ یک» رونمایی کرد.
این بمب کنارجاده‌ای به تازگی از سوی مبارزان مقاومت برای هدف قرار دادن خودروهای گشتی و زرهی ارتش رژیم صهیونیستی در شهر جنین مورد استفاده قرار گرفته است.
گردان‌های عزالدین قسام تصاویری از رونمایی این بمب جدید را منتشر کرده که در آن هدف قرار گرفته شدن یک خودروی گشتی ارتش رژیم صهیونیستی نیز دیده می‌شود.

یکی از اعضای گردان‌های قسام نیز در این باره گفت: این بمب‌ها نوع جدیدی از بمب‌های کنار جاده‌ای مقاومت هستند که در جریان یورش اخیر نظامیان صهیونیست به اردوگاه جنین در برابر یکی از خودروهای زرهی منفجر شد و کارایی خود را نشان داد.
وی افزود: نیروهای یگان مهندسی قسام شب و روز در حال فعالیت برای تولید بمب‌های بیشتر و توسعه توانمندی‌های آنها هستند.
گفتنی است ارتش رژیم صهیونیستی در جریان یورش اخیر به شهر جنین با مقابله شدید مبارزان مقاومت پس از دو روز عملیات پیاپی مجبور به عقب‌نشینی مفتضحانه شد. اشغالگران پس از ناکامی در تحقق اهداف نظامی خود، بار دیگر به رویه همیشگی خود کودک‌کشی روی آورد. در این حملات وحشیانه در مجموع ۱۳ فلسطینی از جمله ۵ کودک به شهادت رسیده و بیش از ۱۲۰ نفر دیگر نیز زخمی شدند. امیدوارم براتون خبر رونمایی گردان‌های قسام از بمب جدید کنار جاده‌ای+ فیلم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۲:۲۲:۰۸