رکوردهایی از تیم ملی سپک‌تاکرا ایران که برای نخستین بار رقم خورد
رکوردهایی از تیم ملی سپک‌تاکرا ایران که برای نخستین بار رقم خورد

رکوردهایی از تیم ملی سپک‌تاکرا ایران که برای نخستین بار رقم خورد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، تیم های ملی سپک تاکرا آقایان و بانوان ایران موفق شدند در سی و ششمین دوره رقابت های جهانی که از ۱۸ الی ۲۴ تیر جاری در شهر […]

رکوردهایی از تیم ملی سپک‌تاکرا ایران که برای نخستین بار رقم خورد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، تیم های ملی سپک تاکرا آقایان و بانوان ایران موفق شدند در سی و ششمین دوره رقابت های جهانی که از ۱۸ الی ۲۴ تیر جاری در شهر کورات تایلند برگزار شد به رکوردی جالب در تاریخ این رشته در ایران دست پیدا کنند.
کاروان سپک تاکرا ایران در مسابقات جهانی با ۶ ورزشکار دختر و ١۵ ورزشکار پسر حضور پیدا کرد که در نهایت موفق شد به هفت مدال دست پیدا کند.
عناوینی که ملی پوشان سپک تاکرا ایران در این دوره از مسابقات به دست آوردند عبارتند از :
۱. مدال نقره بخش رگو مردان دیویژن ۱ ۲. مدال نقره بخش کواد مردان دیویژن ۱ ۳. مدال نقره بخش تیم ایونت مردان دیویژن ۱ ۴. مدال برنز هوپ تاکرا مردان ۵. مدال برنز زیر ۲۱ سال مردان ۶. مدال برنز رگو بخش زنان دویژن ۱ ۷. مدال برنز کواد زنان دیوژن ۱
همچنین سهراب آزاد رئیس انجمن و علی فولادی راد دبیر انجمن سپک تاکرا ایران در جلسه سالانه جهانی و جلسه فنی حضور پیدا کردند.
یکی از نکات مهم این سفر هم حضور سهراب آزاد در جلسه اجرایی فدراسیون جهانی بود که در طی آن قوانین بخش میکس هم تغییر کرد تا در آینده شاهد برگزاری بهتر این مسابقات باشیم. امیدوارم براتون خبر رکوردهایی از تیم ملی سپک‌تاکرا ایران که برای نخستین بار رقم خورد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۶:۳۹:۳۷