زخمی شدن ۳۶ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری
زخمی شدن ۳۶ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری

زخمی شدن ۳۶ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه العهد، نظامیان صهیونیست امروز جمعه با حمله به شهرک سبسطیه در نابلس با ساکنان این شهرک درگیر شدند. نیروهای ارتش رژیم اشغالگر قدس همچنین […]

زخمی شدن ۳۶ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه العهد، نظامیان صهیونیست امروز جمعه با حمله به شهرک سبسطیه در نابلس با ساکنان این شهرک درگیر شدند.
نیروهای ارتش رژیم اشغالگر قدس همچنین به شهرهای الخلیل و سلفیت یورش بردند و با فلسطینیان ساکن این شهرها درگیر شدند.
همچنین صهیونیست‌‎ها ظهر امروز به شهرک کفر قدوم در شرق قلقیلیه یورش برده و دستکم ۶ فلسطینی طی این درگیری‌ها با نظامیان صهیونیست زخمی شدند.
اشغالگران صهیونیست به سوی فلسطینیان گلوله‌های گازی و اشک آور و صوتی شلیک کردند که در پی این تجاوزات دهها فلسطینی زخمی و ده‌ها تن دیگر هم زخمی شدند.
شایان ذکر است که نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی در جریان این حملات ده‌ها فلسطینی را بازداشت کردند. بنابر اعلام منابع فلسطینی در این درگیری‌ها تاکنون دستکم ۳۶ فلسطینی در کرانه باختری زخمی شده‌اند. امیدوارم براتون خبر زخمی شدن ۳۶ فلسطینی در درگیری با نظامیان صهیونیست در کرانه باختری براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۱۲:۲۹:۴۹