زلنسکی: از تمدید توافق غلات حمایت می‌کنیم!
زلنسکی: از تمدید توافق غلات حمایت می‌کنیم!

زلنسکی: از تمدید توافق غلات حمایت می‌کنیم! به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از پایگاه اینتل ریپابلیک، رئیس‌جمهور اوکراین به پایان دادن به توافق غلات از سوی دولت روسیه واکنش نشان داد. «ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین روز دوشنبه اعلام کرد که کی‌یف حتی […]

زلنسکی: از تمدید توافق غلات حمایت می‌کنیم!

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از پایگاه اینتل ریپابلیک، رئیس‌جمهور اوکراین به پایان دادن به توافق غلات از سوی دولت روسیه واکنش نشان داد.
«ولودیمیر زلنسکی» رئیس جمهور اوکراین روز دوشنبه اعلام کرد که کی‌یف حتی پس از خروج روسیه از توافق صادرات غلات از دریای سیاه، از تمدید آن حمایت می‌کند.
رئیس جمهور اوکراین، بدون اشاره به اقدامات کشورش در خصوص توافقات مشترک با روسیه، گفت که روسیه با خروج از قرارداد غلات، توافقات خود با ترکیه و سازمان ملل را نقض می کند.
زلنسکی تاکید کرد که هیچ توافقی میان اوکراین و روسیه وجود نداشت.
سخنگوی ریاست جمهوری روسیه امروز دوشنبه اعلام کرد که این کشور به دلیل اجرایی نشدن درخواست های خود ذیل توافق غلات، به آن پایان می دهد. با این حال رجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه اعلام کرد : من مطمئنم که رئیس‌جمهور پوتین می‌خواهد به توافق غلات ادامه دهد و من با او صحبت خواهم کرد. امیدوارم براتون خبر زلنسکی: از تمدید توافق غلات حمایت می‌کنیم! براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۳:۵۲:۰۹