زن فریبکار را شناسایی کنید
زن فریبکار را شناسایی کنید

زن فریبکار را شناسایی کنید به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران در خصوص این پرونده گفت: چندی قبل مدیر یک شرکت از برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شرکت خبر داد و پرونده برای […]

زن فریبکار را شناسایی کنید

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ جهانگیر تقی پور معاون مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی تهران در خصوص این پرونده گفت: چندی قبل مدیر یک شرکت از برداشت غیرمجاز از حساب بانکی شرکت خبر داد و پرونده برای بررسی‌های دقیق در اختیار کارآگاهان اداره سیزدهم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.
معاون حقوقی شرکت با حضور در اداره ۱۳ پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: که برداشت میلیونی از حساب شرکت به گونه‌ای صورت گرفته که هیچ چکی به این مبلغ و شخص برداشت کننده حساب صادر نشده است.
وی افزود: کارآگاهان در ادامه به بررسی فیلم‌های ضبط شده بانک پرداختند و تصویر یک زن جوان که با حضور در شعبه بانک و با در اختیار داشتن یک برگ چک اقدام به نقد کردن و انتقال آن به حساب دیگری کرده است؛ در بررسی‌های بیشتر متوجه شدند زن جوان با چهره‌ای آراسته به شعبات بانک‌ها مراجعه و زمانی که مشتریان بانک قصد نقد کردن چک خود را داشتند به کنار آنها رفته و با گوشی موبایل از چک‌ها تصویربرداری کرده است. این زن پس از تصویر برداری از چک‌ها به سراغ افرادی رفته که در زمینه فروش چک‌ها و مدارک سرقتی فعالیت داشتند و پس از گرفتن چک‌های سرقتی با جعل ماهرانه چک و تغییر شماره چک و مشخصات، مبلغ میلیونی را برای خودش صادر کرده است.
سرهنگ تقی پور بیان داشت: کارآگاهان در تحقیقات میدانی اطلاع پیدا کردند که زن جوان در ادامه برای اطمینان از موجودی حساب شاکیان به بهانه استعلام گرفتن برای نقد کردن چک به شعبات بانک‌ها یا قسمت حسابداری شرکت‌ها تماس و با ترفندی خاص از مانده حساب سوژه‌های خود اطمینان پیدا کرده و مبلغ چک را با توجه به موجودی حساب افراد صادر کرده است.
کارآگاهان با بررسی حساب بانکی که چک‌ها پس از وصول به آن حساب‌ها واریز می‌شد اطلاع پیدا کردند که متهم با کارت ملی جعلی حساب بانکی دیگری باز کرده و پس از نقد کردن چک‌ها و واریز آن به حساب‌ها با مشخصات دروغین به صرافی‌ها و طلافروشی‌ها رفته و اقدام به خرید طلا و دلار کرده است.
سرهنگ تقی پور در پایان اظهار داشت: با توجه به گسترده بودن و فراری بودن متهمه، بازپرس شعبه ۷ دادسرای ناحیه یک تهران با تقاضای چاپ عکس متهم خواست تا چنانچه کسی اطلاعاتی از مخفیگاه وی دارند با شماره تلفن ۵۱۰۵۵۶۱۳ و ۵۱۰۵۵۴۳۴ اداره ۱۳ پلیس آگاهی تهران تماس گیرند. امیدوارم براتون خبر زن فریبکار را شناسایی کنید براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۰۶:۱۴:۰۹