زورگیری با تهدید سلاح سرد
زورگیری با تهدید سلاح سرد

زورگیری با تهدید سلاح سرد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: نیروهای عملیات کلانتری پایانه جنوب در حال گشت زنی در محدوده خیابان بخارایی تهران بودند که به ۲ مرد جوان که به صورت پیاده، افراد گذری […]

زورگیری با تهدید سلاح سرد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ محمد گودرزی رئیس پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: نیروهای عملیات کلانتری پایانه جنوب در حال گشت زنی در محدوده خیابان بخارایی تهران بودند که به ۲ مرد جوان که به صورت پیاده، افراد گذری را زاغ زنی می‌کردند، مشکوک و تحت مراقبت‌های ویژه پلیسی قرار می‌دهند.
وی افزود: متهمان در همین حین به طرف مرد جوانی حدوداً ۲۰ ساله حمله ور و با تهدید سلاح سرد از وی یک دستگاه تلفن همراه زورگیری و به سرعت از محل گریختند.
این مقام انتظامی به اقدامات پیش دستانه پلیس و آمادگی هر چه تمام تر مأموران کلانتری اشاره کرد و گفت: با اجرای طرح مهار و اعلام مشخصات متهمان به سایر گشت‌های انتظامی، هر ۲ متهم در یک عملیات منسجم و پلیسی دستگیر و در بررسی‌های بیشتر از متهمان یک دستگاه تلفن همراهی که متهمان قبل از دستگیری سرقت کرده بودند کشف شد.
رئیس پلیس پیشگیری تهران گفت: متهمان ۲۷ و ۲۹ ساله در تحقیقات اولیه به جرم خود و ۵ فقره سرقت مشابه با همکاری همدیگر معترف و اظهار داشتند پس از سرقت و زورگیری تلفن همراه اموال مسروقه را به فرد معینی فروخته‌اند.
سرهنگ گودرزی در پایان با اشاره به سوابق متهمان در امر سرقت و تحمل حبس در زندان خاطرنشان کرد: شناسایی مالخر اموال مسروقه در دستور کار پلیس قرار دارد. امیدوارم براتون خبر زورگیری با تهدید سلاح سرد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۱۳:۳۰:۰۷