سازمان ملل از قطع دوباره ارتباطات در غزه خبر داد
سازمان ملل از قطع دوباره ارتباطات در غزه خبر داد

سازمان ملل از قطع دوباره ارتباطات در غزه خبر داد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از شبکه تلویزیونی یورو نیوز، سازمان ملل متحد امروز پنجشنبه اعلام کرد که به دلیل کمبود سوخت کلیه ارتباطات با غزه بار دیگر به طور کامل قطع شده […]

سازمان ملل از قطع دوباره ارتباطات در غزه خبر داد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از شبکه تلویزیونی یورو نیوز، سازمان ملل متحد امروز پنجشنبه اعلام کرد که به دلیل کمبود سوخت کلیه ارتباطات با غزه بار دیگر به طور کامل قطع شده است.
بر اساس اعلام این شبکه تلویزیونی، رئیس آژانس آوارگان فلسطینی سازمان ملل متحد «آنروا» روز پنجشنبه این موضوع را در جریان یک نشست خبری در ژنو اعلام کرد.
«فیلیپ لازارینی» در این کنفرانس خبری پس از اطلاع‌ رسانی شفاهی به کشورهای عضو سازمان ملل در خصوص شرایط جاری در این بخش محاصره شده از سرزمین‌ های اشغالی فلسطین، گفت: غزه بار دیگر از قطعی کامل ارتباطات رنج می‌برد و دلیلش هم این است که سوخت وجود ندارد.
این در حالیست که در روزهای گذشته نیز اینترنت و خطوط تلفن در بخش‌ هایی از نوار غزه بار دیگر قطع شد.
منابع خبری از نوار غزه گزارش داده بودند که رژیم صهیونیستی بار دیگر خطوط اینترنت و تلفن در بخش‌هایی از نوار غزه به ویژه در شمال آن را قطع کرده است.
پیش از این، سازمان دیده‌بان حقوق بشر اعلام کرده بود که تل آویو با قطع راه‌های ارتباطی و خطوط اینترنت در غزه تلاش می‌کند جنایات و فجایع دسته جمعی خود را در این منطقه پنهان کند.
در همین راستا عفو بین الملل نیز خواهان وصل مجدد شبکه‌های اینترنتی در نوار غزه و راه‌های ارتباطی در این منطقه به صورت فوری شد تا گروه‌های امدادرسان بتوانند به وظایف خود عمل کنند.
سندیکای خبرنگاری فلسطین نیز هشدار داده بود که رژیم صهیونیستی با قطع اینترنت و راه‌های ارتباطی به دنبال ارتکاب کشتارهای بیشتر در نوار غزه است. امیدوارم براتون خبر سازمان ملل از قطع دوباره ارتباطات در غزه خبر داد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۶ ۱۶:۰۴:۵۶