سازمان ملل درباره خطرات هوش مصنوعی گفتگو می کند
سازمان ملل درباره خطرات هوش مصنوعی گفتگو می کند

سازمان ملل درباره خطرات هوش مصنوعی گفتگو می کند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رویترز، این درحالی است که انگلیس خواهان گفتگویی بین المللی درباره تاثیر این فناوری بر صلح و امنیت جهانی شده است. دولت های سراسر جهان نیز مشغول بررسی […]

سازمان ملل درباره خطرات هوش مصنوعی گفتگو می کند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رویترز، این درحالی است که انگلیس خواهان گفتگویی بین المللی درباره تاثیر این فناوری بر صلح و امنیت جهانی شده است. دولت های سراسر جهان نیز مشغول بررسی هستند تا خطرات هوش مصنوعی را کاهش دهند. این فناوری می تواند اقتصاد جهان را تغییر شکل و چشم انداز امنیت بین المللی را تغییر دهد.
انگلیس در ماه جاری میلادی ریاست دوره ای شورای امنیت سازمان ملل را برعهده دارد و خواهان نقشی در رهبری جهانی در زمینه قانونمندسازی هوش مصنوعی است.
جیمز کلورلی وزیر امور خارجه انگلیس فردا ریاست گفتگو در این زمینه را برعهده می گیرد.
در ماه ژوئن آنتونیو گوترش دبیرکل سازمان مللی از پیشنهاد برخی مدیران شرکت های هوش مصنوعی برای ایجاد یک سازمان ناظر بر این فناوری مانند آژانس بین المللی اتمی پشتیبانی کرد. امیدوارم براتون خبر سازمان ملل درباره خطرات هوش مصنوعی گفتگو می کند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۰:۵۷:۴۰