سه بازی تدارکاتی در انتظار سرخپوشان تا پایان هفته
سه بازی تدارکاتی در انتظار سرخپوشان تا پایان هفته

سه بازی تدارکاتی در انتظار سرخپوشان تا پایان هفته به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی یک هفته پرفشار فوتبالی را در پیش دارد که در جریان آن، هم یک اردوی داخلی را […]

سه بازی تدارکاتی در انتظار سرخپوشان تا پایان هفته

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش خبرگزاری روز ایران و به نقل از سایت باشگاه پرسپولیس، مدافع عنوان قهرمانی لیگ و جام حذفی یک هفته پرفشار فوتبالی را در پیش دارد که در جریان آن، هم یک اردوی داخلی را پشت سر می‌گذارد و هم در سه بازی تدارکاتی به میدان خواهد رفت.
یحیی گل‌محمدی تصمیم دارد مردان خود را فردا یک‌شنبه به مصاف استقلال خوزستان ببرد. برای روز دوشنبه هم بازی تدارکاتی با تیم فوتبال پیکان تدارک دیده شده است. سرخپوشان روز سه‌شنبه هم به اردویی می‌روند که قرار است پایان بخش آن یک بازی تدارکاتی در روز جمعه باشد و نام حریف، بعد از نهایی شدن، متعاقباً اعلام خواهد شد.
همچنین تیم فوتبال پرسپولیس اردوی سه روزه‌ای را در تهران برگزار می‌کند. این در حالی است که رضا درویش مدیرعامل باشگاه قول مساعد به گل محمدی داده بود تا اردوی ۹ روزه ترکیه را برگزار کند. امیدوارم براتون خبر سه بازی تدارکاتی در انتظار سرخپوشان تا پایان هفته براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۲:۳۲:۴۷