سومالی: ۱۸ نفر از تروریست‌های الشباب از پای درآمدند
سومالی: ۱۸ نفر از تروریست‌های الشباب از پای درآمدند

سومالی: ۱۸ نفر از تروریست‌های الشباب از پای درآمدند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، طی عملیات نیروهای ویژه ارتش سومالی در شهر«جلعد» در ایالت جلمدغ واقع در این کشور، ۱۸ تَن از اعضای گروهک تروریستی الشباب کشته شدند. به گزارش تلویزیون دولتی سومالی، در عملیات […]

سومالی: ۱۸ نفر از تروریست‌های الشباب از پای درآمدند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، طی عملیات نیروهای ویژه ارتش سومالی در شهر«جلعد» در ایالت جلمدغ واقع در این کشور، ۱۸ تَن از اعضای گروهک تروریستی الشباب کشته شدند.
به گزارش تلویزیون دولتی سومالی، در عملیات فوق چندین انبار اسلحه تروریست‌ ها نیز منهدم شده است.
گروهک تروریستی الشباب کنترل برخی روستاها و شهرک‌ ها در جنوب سومالی را در دست دارد و به طور مکرر با بمب‌ گذاری نیروهای امنیتی و غیرنظامیان را در موگادیشو و شهرهای بزرگ هدف قرار می‌ دهد.
نیروهای امنیتی سومالی طی ماه‌ های اخیر موفق به آزادی ده‌ ها شهر، شهرک و روستا از اشغال گروهک تروریستی الشباب شده و کنترل این مناطق را به دست آورده اند.
گروهک تروریستی الشباب که کنترل برخی روستاها و شهرک‌ ها در جنوب سومالی را در دست دارد، به طور مکرر با بمب‌ گذاری نیروهای امنیتی و غیرنظامیان را در موگادیشو و شهرهای بزرگ هدف قرار می‌ دهد.
نیروهای سومالی طی چند ماه اخیر توانستند ده‌ ها شهر، شهرک و روستا را از اشغال گروهک تروریستی الشباب آزاد و تحت کنترل خود درآورند. امیدوارم براتون خبر سومالی: ۱۸ نفر از تروریست‌های الشباب از پای درآمدند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۳:۲۱:۱۵