شبکه نسیم «از سرگذشت» را ویژه محرم پخش می‌کند/ قلیچ مجری شد
شبکه نسیم «از سرگذشت» را ویژه محرم پخش می‌کند/ قلیچ مجری شد

شبکه نسیم «از سرگذشت» را ویژه محرم پخش می‌کند/ قلیچ مجری شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , دریافت ۱۳ MB به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی ویژه برنامه «از سرگذشت»، برنامه «از سرگذشت» با تهیه‌کنندگی محسن نجفی سولاری، کارگردانی محمد پیوندی و اجرای علی اکبر قلیچ […]

شبکه نسیم «از سرگذشت» را ویژه محرم پخش می‌کند/ قلیچ مجری شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , دریافت
۱۳ MB

به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی ویژه برنامه «از سرگذشت»، برنامه «از سرگذشت» با تهیه‌کنندگی محسن نجفی سولاری، کارگردانی محمد پیوندی و اجرای علی اکبر قلیچ از اول ماه محرم روی آنتن شبکه نسیم می‌رود.
«از سرگذشت» برای ایام محرم و صفر تدارک دیده شده‌است و دو راهی‌های زندگی افراد را روایت می‌کند. مجالی را که یک تصمیم می‌تواند شکل زندگی یک انسان را تغییر دهد و او را به چالش بکشد.
۲ راهی‌هایی که بارها در طول تاریخ تکرار شده است و انتخاب‌ها تعیین کرده‌اند که افراد در سپاه امام حسین (ع) قرار گیرند و یا با یزید و یارانش همراه شوند. روایت‌هایی عجیب از زیست مردمی ساده و تصمیماتی شجاعانه. در کنار این روایتگران چهره‌های شناخته شده قرار می‌گیرند و درباره این تصمیمات سخن می‌گویند.
این برنامه‌ گفتگو محور از اول ماه محرم سال ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۰ مهمان مخاطبان شبکه نسیم خواهد بود. امیدوارم براتون خبر شبکه نسیم «از سرگذشت» را ویژه محرم پخش می‌کند/ قلیچ مجری شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۸:۴۴:۲۷