شلیک ۲۰ موشک از لبنان به سمت فلسطین اشغالی
شلیک ۲۰ موشک از لبنان به سمت فلسطین اشغالی

شلیک ۲۰ موشک از لبنان به سمت فلسطین اشغالی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، شبکه فلسطین الیوم به نقل از منابع عبری زبان گزارش داد: ۲۰ موشک از سمت جنوب لبنان به سمت شمال اراضی اشغالی فلسطین شلیک شده است. در همین خصوص حزب الله […]

شلیک ۲۰ موشک از لبنان به سمت فلسطین اشغالی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، شبکه فلسطین الیوم به نقل از منابع عبری زبان گزارش داد: ۲۰ موشک از سمت جنوب لبنان به سمت شمال اراضی اشغالی فلسطین شلیک شده است.
در همین خصوص حزب الله لبنان اعلام کرد: پایگاه «حدب البستان» متعلق به نظامیان صهیونیست را به صورت دقیق هدف قرار دادیم. در این حمله تعدادی از نظامیان صهیونیست به هلاکت رسیده یا زخمی شده اند.
از سوی دیگر شبکه المیادین گزارش داد که شب گذشته یکی از سخت‌ترین شب‌های نوار غزه به دلیل شدت حملات ارتش رژیم صهیونیستی به شمار می‌رود به طوریکه آمار اولیه شهدای شب گذشته در حملات شمال و جنوب نوار غزه به ۱۱۰ تن می‌رسد.
بر اساس این گزارش، تعداد زیادی از فلسطینی‌ها در جریان بمباران ۲ مدرسه حاوی آوارگان فلسطینی در تل الزعتر و جبالیا به شهادت رسیدند.
جنبش حماس نیز شهادت «احمد بحر» نایب رئیس شورای قانون گذاری فلسطین را تأیید کرد.
رسانه‌های فلسطینی روز جمعه از شهادت احمد بحر بر اثر شدت جراحات ناشی از حمله رژیم صهیونیستی خبر داده بودند. امیدوارم براتون خبر شلیک ۲۰ موشک از لبنان به سمت فلسطین اشغالی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۰۸:۲۹:۱۷