شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب شهر ام درمان
شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب شهر ام درمان

شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب شهر ام درمان به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از آناتولی، یک منبع دیپلماتیک روز یکشنبه اعلام کرد که هیئت مذاکره کننده ارتش سودان برای ازسرگیری گفتگو با نیروهای پشتیبانی سریع به جده بازگشته است. این منبع […]

شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب شهر ام درمان

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از آناتولی، یک منبع دیپلماتیک روز یکشنبه اعلام کرد که هیئت مذاکره کننده ارتش سودان برای ازسرگیری گفتگو با نیروهای پشتیبانی سریع به جده بازگشته است.
این منبع تاکید کرد که هیئت مذاکره کننده ارتش سودان شب گذشته وارد جده شد.
این منبع همچنین درخصوص موفقیت در دور جدید مذاکرات میان طرفین درگیری سودان، گفت که این موضوع منوط به جدیت مذاکره کنندگان نیروهای پشتیبانی سریع سودان و پایبندی آنان به مفاد مورد توافق است.
لازم به ذکر است که در اواخر ماه مه گذشته ارتش سودان در اعتراض به آنچه نقض آتش بس از سوی نیروهای پشتیبانی سریع دانست، حضور خود در مذاکرات را به تأخیر انداخت.
در نهایت شب گذشته عبدالفتاح البرهان، رئیس شورای حاکمیت سودان بر آمادگی دولت سودان برای آتش بس در صورت تخلیه منازل مردم سودان، مراکز آبرسانی، برق، نیرو و مقرهای دولتی توسط نیروهای پشتیبانی سریع تاکید کرد.
شنیده شدن صدای انفجارهای متوالی در جنوب شهر ام درمان
همزمان خبرنگار شبکه الجزیره از شنیده شدن صدای انفجارهای قوی و متوالی در جنوب شهر ام درمان در سودان خبر دادند. امیدوارم براتون خبر شنیده شدن صدای انفجارهای قوی در جنوب شهر ام درمان براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۱:۵۰:۳۱