طرح‌های جدید آبفای البرز به بهره برداری می رسد
طرح‌های جدید آبفای البرز به بهره برداری می رسد

طرح‌های جدید آبفای البرز به بهره برداری می رسد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران، مدیرعامل شرکت آبفای البرز گفت: طرح‌های جدید آبفای البرز به ارزش هزار و ۷۴ میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو به بهره برداری می‌رسد. حمیدرضا نامداری اضافه کرد: بهره برداری از […]

طرح‌های جدید آبفای البرز به بهره برداری می رسد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران، مدیرعامل شرکت آبفای البرز گفت: طرح‌های جدید آبفای البرز به ارزش هزار و ۷۴ میلیارد تومان با حضور وزیر نیرو به بهره برداری می‌رسد.
حمیدرضا نامداری اضافه کرد: بهره برداری از مدول (بخش) سوم تصفیه خانه شماره ۲ کرج با ظرفیت ۵۰۰ لیتر بر ثانیه و اعتبار ۱۸۰ میلیارد تومان و حفر، تجهیز و مهندسی مجدد ۶۵ حلقه چاه و با افزایش تولید ۳۰۰ لیتر در ثانیه و اجرای ۵/۴ کیلومتر خط انتقال و توزیع اصلی با اعتبار ۴۳۰ میلیارد تومان و بهره برداری از ۶ باب مخزن ۱۰ ذخیره به ظرفیت ۱۸ هزار ۵۰۰ متر مکعب در کرج، روز ایرانشهر، رجایی شهر و روستاهای ایقربلاغ، هیو و قاسم آباد بزرگ با مجموع ارزش ریالی ۱۳۰ میلیارد تومان طرح‌هایی است که روز پنج شنبه با حضور وزیر نیرو افتتاح خواهند شد.
وی ادامه داد: آغاز عملیات اجرایی تصفیه خانه آب شماره ۳ کرج با ظرفیت ۵۷۰ لیتر بر ثانیه با ارزش ریالی ۳۳۴ میلیارد تومان را هم آخرین طرحی است که وزیر نیرو کلنگ زنی می‌کند. امیدوارم براتون خبر طرح‌های جدید آبفای البرز به بهره برداری می رسد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۰۹:۰۶:۱۸