طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری به جریان بیفتد
طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری به جریان بیفتد

طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری به جریان بیفتد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۵ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خود درباره طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری، گفت: تحقیق و تفحص برای […]

طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری به جریان بیفتد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، محمدرضا صباغیان در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۲۵ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی خود درباره طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری، گفت: تحقیق و تفحص برای تقسیمات کشوری نوشته شده بود و حتی اعضای هیأت رئیسه این تحقیق و تفحص نیز انتخاب شدند، اما جلسه بررسی آن تشکیل نشده است.
نماینده مردم بافق در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خواهش می‌کنم این موضوع روشن شود. باید شأن و احترام مجلس حفظ شود، چرا که در صحن علنی مصوب شده و نمایندگان به آن رأی داده اند و کنار گذاشتن این طرح صحیح نیست.
محمدباقر قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به این تذکر، گفت: وظیفه ستادی معاونت نظارت مجلس این است که این کار را انجام دهد و پشمچی زاده موضوع را پیگیری می‌کند. امیدوارم براتون خبر طرح تحقیق و تفحص از تقسیمات کشوری به جریان بیفتد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۸:۲۱:۲۵