عکس‌های سپاهان از مهاجم مدنظر پرسپولیس/ مغانلو خندان در ترکیه!
عکس‌های سپاهان از مهاجم مدنظر پرسپولیس/ مغانلو خندان در ترکیه!

عکس‌های سپاهان از مهاجم مدنظر پرسپولیس/ مغانلو خندان در ترکیه! به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، تمرینات پیش فصل باشگاه‌های لیگ برتری در حالی ادامه دارد که همچنان نقل و انتقالات تابستانی یکی از مهم‌ترین اتفاقات این روزهای فوتبال محسوب می‌شود. جابجایی بازیکن بین تیم‌های مدعی […]

عکس‌های سپاهان از مهاجم مدنظر پرسپولیس/ مغانلو خندان در ترکیه!

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، تمرینات پیش فصل باشگاه‌های لیگ برتری در حالی ادامه دارد که همچنان نقل و انتقالات تابستانی یکی از مهم‌ترین اتفاقات این روزهای فوتبال محسوب می‌شود. جابجایی بازیکن بین تیم‌های مدعی قهرمانی لیگ برتر در حالی ادامه دارد که پس از رفتن عیسی آل کثیر از پرسپولیس به سپاهان، زمزمه‌های جدایی شهریار مغانلو از جمع زردپوشان اصفهانی به گوش رسید.
مهاجم بلند قامت سپاهان که به دلیل ماندن یک فصل دیگر از قراردادش با این باشگاه در اردوی ترکیه نیز شرکت کرد مد نظر یحیی گل محمدی برای بازگشت به پرسپولیس است اما محمدرضا ساکت مدیرعامل سپاهان نسبت به این انتقال واکنش منفی نشان داد تا پیشنهاد معاوضه دو بازیکن فعلی پرسپولیس با مغانلو و دریافت ۱۰ میلیارد تومان مازاد را نیز رد کند.

شایعه درباره عدم رضایت مغانلو از حضور در جمع شاگردان ژوزه مورایس به دلیل ترافیک خط حمله سپاهان باعث تقویت احتمال جدایی این بازیکن شد. این در حالی است که عکس‌های منتشر شده از مغانلو در اردوی پیش فصل سپاهان نشان از رضایت او دارد؛ عکس‌هایی که البته بعید نیست باشگاه سپاهان با هدف آن را منتشر کرده باشد.
مغانلو در بیشتر عکس‌ها می خندد و جنگندگی خود برای تکرار آقای گلی با پیراهن سپاهان را به رخ می‌کشد. حال باید دید آیا این بازیکن در هفته‌های باقیمانده تا شروع لیگ برتر تصمیمی ناگهانی خواهد گرفت یا اینکه با سپاهان به کارش ادامه می‌دهد. امیدوارم براتون خبر عکس‌های سپاهان از مهاجم مدنظر پرسپولیس/ مغانلو خندان در ترکیه! براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۷:۳۷:۳۴