غرق شدن جوان ۳۱ ساله در کرگانرود تالش
غرق شدن جوان ۳۱ ساله در کرگانرود تالش

غرق شدن جوان ۳۱ ساله در کرگانرود تالش به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , سرهنگ محمد رستمی در گفت‌وگو با اخبار روز ایران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن فردی در ساحل دریای بخش کرگانرود، بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند. وی […]

غرق شدن جوان ۳۱ ساله در کرگانرود تالش

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , سرهنگ محمد رستمی در گفت‌وگو با اخبار روز ایران اظهار کرد: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر غرق شدن فردی در ساحل دریای بخش کرگانرود، بلافاصله مأموران انتظامی به محل حادثه اعزام شدند.
وی افزود: با حضور پلیس و تیم‌های امدادی در محل اعلامی و بررسی‌های به عمل آمده مشخص شد جوانی ۳۱ ساله که برای شنا به خارج از طرح سالم‌سازی رفته بود به دلیل عدم تسلط و مهارت کافی در شنا، غرق شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان تالش اضافه کرد: با تلاش گروه‌های امدادی، جسد این فرد از آب خارج و به سردخانه بیمارستان منتقل شد.
وی تصریح کرد: مردم و مسافران در محدوده طرح‌های سالم‌سازی دریا شنا کنند و همکاری لازم را با غریق نجات‌ها داشته باشند تا شاهد حوادث دلخراش نباشیم. امیدوارم براتون خبر غرق شدن جوان ۳۱ ساله در کرگانرود تالش براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۱۳:۲۵:۵۵