فروریختن یک آپارتمان در قاهره ۹ کشته بر جای گذاشت
فروریختن یک آپارتمان در قاهره ۹ کشته بر جای گذاشت

فروریختن یک آپارتمان در قاهره ۹ کشته بر جای گذاشت به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش اخبار روز ایران به نقل از الجزیره، به گفته مقامات، یک ساختمان مسکونی پنج طبقه در قاهره پایتخت مصر فرو ریخت و دست کم ۹ نفر کشته شدند. در میان قربانیان این حادثه […]

فروریختن یک آپارتمان در قاهره ۹ کشته بر جای گذاشت

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش اخبار روز ایران به نقل از الجزیره، به گفته مقامات، یک ساختمان مسکونی پنج طبقه در قاهره پایتخت مصر فرو ریخت و دست کم ۹ نفر کشته شدند. در میان قربانیان این حادثه دو کودک یک و ۴ ساله نیز به چشم می‌خورد.
طبق گزارش خبرگزاری‌ها، تیم‌های امداد حداقل ۹ جسد را از زیر آوار ساختمان روز دوشنبه در محله حدائق القبه قاهره، تقریباً در ۳.۲ کیلومتری مرکز شهر، بیرون آوردند.
چهار بازمانده نیز به بیمارستان منتقل شدند و مقامات محلی، آپارتمان مجاور را تخلیه کردند.
هنوز مشخص نیست که چه چیزی باعث فروریختن ساختمان شده است.
با این حال، فروریختن ساختمان در مصر رایج است، چراکه ساخت و سازهای غیراصولی و کمبود تعمیر و نگهداری در حلبی نشین ها، محله‌های فقیرنشین شهر و مناطق روستایی گسترده است.
روز یکشنبه نیز بر اثر ریزش ساختمان دیگری در شمال مصر چهار نفر جان خود را از دست دادند و ۱۳ نفر دیگر زخمی شدند. امیدوارم براتون خبر فروریختن یک آپارتمان در قاهره ۹ کشته بر جای گذاشت براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۳:۳۰:۳۱