فن در لاین: پایان توافق غلات از سوی روسیه را محکوم می‌کنم
فن در لاین: پایان توافق غلات از سوی روسیه را محکوم می‌کنم

فن در لاین: پایان توافق غلات از سوی روسیه را محکوم می‌کنم به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رویترز، رئیس کمیسیون اروپا به اقدام روسیه برای پایان دادن به توافق صادرات غلات از دریای سیاه واکنش نشان داد. «اورزلا فن در لاین» رئیس […]

فن در لاین: پایان توافق غلات از سوی روسیه را محکوم می‌کنم

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از رویترز، رئیس کمیسیون اروپا به اقدام روسیه برای پایان دادن به توافق صادرات غلات از دریای سیاه واکنش نشان داد.
«اورزلا فن در لاین» رئیس کمیسیون اروپا روز دوشنبه در پیامی در حساب کاربری خود در توئیتر اعلام کرد: اقدام بدبینانه روسیه برای پایان دادن به ابتکار غلات دریای سیاه، به رغم تلاش های سازمان ملل و ترکیه، را به شدت محکوم می کنم.
رئیس کمیسیون اروپا درادامه پیام خود آورد که اتحادیه اروپا در تلاش است تا امنیت غذایی افراد آسیب پذیر جهان را تضمین کند.
این مقام اروپا تاکید کرد که مسیرهای همبستگی اتحادیه اروپا برای انتقال محصولات کشاورزی از اوکراین به بازارهای جهانی ادامه خواهد داشت.
ساعاتی پیش دیمیتری پسکوف، سخنگوی کرملین گفت که در بسته توافق غلات دریای سیاه، بخش‌های مربوط به روسیه برآورده نشده و در نتیجه عملاً فسخ شده است. امیدوارم براتون خبر فن در لاین: پایان توافق غلات از سوی روسیه را محکوم می‌کنم براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۳:۳۴:۰۰