فیلمبرداری «مُـمَا» به پایان رسید/ فیلمنامه‌ای که جایزه وحشت گرفت
فیلمبرداری «مُـمَا» به پایان رسید/ فیلمنامه‌ای که جایزه وحشت گرفت

فیلمبرداری «مُـمَا» به پایان رسید/ فیلمنامه‌ای که جایزه وحشت گرفت به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، فیلمبرداری فیلم «مُمَا» به کارگردانی امیرحسین قدیری و تهیه کنندگی محمدجواد اشتری به پایان رسید. در این فیلم کوتاه که فیلمبرداری آن در شهر ابوزیدآباد کاشان انجام شده است، صحرا […]

فیلمبرداری «مُـمَا» به پایان رسید/ فیلمنامه‌ای که جایزه وحشت گرفت

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، فیلمبرداری فیلم «مُمَا» به کارگردانی امیرحسین قدیری و تهیه کنندگی محمدجواد اشتری به پایان رسید. در این فیلم کوتاه که فیلمبرداری آن در شهر ابوزیدآباد کاشان انجام شده است، صحرا اسداللهی، منصوره ایلخانی و نیکان مولاپور ایفای نقش کرده اند.
این فیلم کوتاه، هشتمین تجربه امیرحسین قدیری به عنوان کارگردان است که برای حضور در جشنواره های داخلی و خارجی آماده می شود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «تو منو به خاکم برگردوندی مُمَا؛ اما من هنوزم همون جنین کوچکی ام که تو دلت پنهان کردی … .»
عوامل فیلم کوتاه «مُمَا» عبارتند از کارگردان: امیرحسین قدیری، تهیه کننده: محمدجواد اشتری، نویسنده: فاطیما اباحمزه، مدیر فیلمبرداری: عارف نامور، مدیر تولید: محمدرضا عرب ابوزیدآباد، مشاور تهیه کننده: حسین شریف نیا، مشاور کارگردان: فرید کلهر، طراح گریم: شهرام خلج، صدابردار: ایمان بازیار، عکاس صحنه: نسیم همتی، منشی صحنه: الهام اصغری، طراح پوستر: محمد شکیبا، دستیار اول کارگردان و برنامه‌ریز: امیربهزاد چوپانیان، دستیار دوم کارگردان: غزل دلشاد، طراح صحنه: ساسان فرهاد پور، تدوین: جعفر مطلبی پور، تصحیح رنگ و نور: آرش کاظم زاده‌، طراح‌لباس: صبا رجبی، ساخت موسیقی متن: فرشاد مشفقی، جانشین تهیه: فاطمه الله وردی، مدیر تدارکات: روز ایرانان فتحی، دستیار تهیه: محمد حسین عرب ابوزید آبادی و مشاور رسانه ای: سارا کبریایی.
فیلمنامه «یکشنبه» جایزه جشنواره «وحشت، دوربین، حرکت» را گرفت
فیلمنامه کوتاه داستانی «یکشنبه» به نویسندگی ایمان داوری در جدیدترین رقابت بین‌المللی خود جایزه دوم بهترین پیچش (twist) داستانی فیلمنامه کوتاه از جشنواره «وحشت، دوربین، حرکت» در کشور آمریکا را دریافت کرد تا به دومین موفقیت خود در جشنواره‌های جهانی دست پیدا کند.
این جشنواره که فقط توجه و تمرکز خود را روی فیلمنامه‌های ژانر وحشت گذاشته است.
فیلمنامه «یکشنبه» پیش از این نیز در بخش نهایی هشتمین جشنواره «۱۳ ترس» در آمریکا کاندیدای دریافت جایزه شده که نتایج نهایی آن در ماه مارس سال جاری اعلام خواهد شد.
ایمان داوری یکی از فیلمنامه نویسان و کارگردانان ایرانی است که آثار مختلفی در قالب فیلم و فیلمنامه در جشنواره‌های مختلف بین المللی داشته و جوایز متعددی را نیز کسب کرده است.
این فیلمنامه‌نویس و کارگردان پیش از این جایزه اول جشنواره فلیکر رود آیلند آمریکا برای فیلمنامه «خوابِ بیدار» (sleep no more)، جایزه فیلمنامه کوتاه جشنواره گندم های طلایی ترکیه برای فیلمنامه «رهایی» (set free)، جایزه بهترین فیلمنامه فستیوال پنج قاره‌ی ونزوئلا برای فیلمنامه «x»، جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره HYBRID GENRE film France، جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره Only the best film در آمریکا و و لوح تقدیر جشنواره A Royal Chance Film Festival در آمریکا را از آن خود کرده است. امیدوارم براتون خبر فیلمبرداری «مُـمَا» به پایان رسید/ فیلمنامه‌ای که جایزه وحشت گرفت براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۴-۰۲-۲۰ ۱۳:۱۲:۳۵