قرارداد عاملیت مالی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد منعقد شد
قرارداد عاملیت مالی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد منعقد شد

قرارداد عاملیت مالی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد منعقد شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، قرارداد عاملیت‌مالی به منظور سرمایه‌گذاری و صدور ضمانت‌نامه به ارزش یکصد میلیارد ریال بین دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و صندوق پژوهش […]

قرارداد عاملیت مالی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد منعقد شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز فناوری , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از دانشگاه آزاد اسلامی، قرارداد عاملیت‌مالی به منظور سرمایه‌گذاری و صدور ضمانت‌نامه به ارزش یکصد میلیارد ریال بین دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی منعقد شد.
این قرارداد به امضای دکتر سیامک بهاروند رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و مهندس عسکری غلام زاده مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی رسید.
قرارداد عاملیت مالی بین دانشگاه آزاد اسلامی استان لرستان و صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی در راستای بهره‌مندی مستمر از خرد جمعی و تجربیات و توانمندی‌های طرفین و در جهت دستیابی به اهداف مقرر و همچنین مدیریت و افزایش بهره‌وری منابع مالی در حوزه پژوهش و فناوری منعقد شده است. امیدوارم براتون خبر قرارداد عاملیت مالی در صندوق پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد منعقد شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۲ ۰۹:۰۰:۵۹