لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد
لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد

لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در جمع فرماندهان و معاونان عملیات و اطلاعات ارتش بر ضرورت هوشیاری و حساسیت هر چه بیشتر نیروهای زمینی، پدافند، هوایی و دریایی در حفظ تمامیت […]

لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرلشکر سید عبدالرحیم موسوی در جمع فرماندهان و معاونان عملیات و اطلاعات ارتش بر ضرورت هوشیاری و حساسیت هر چه بیشتر نیروهای زمینی، پدافند، هوایی و دریایی در حفظ تمامیت ارضی تاکید کرد.
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: لحظه‌ای در صیانت از مرزها و منافع جمهوری اسلامی که از شمالی‌ترین نقطه تا جنوبی‌ترین بخش، خاک مقدس ایران است، غفلت نخواهیم کرد و با تمام توان حافظ تمامیت ارضی کشور خواهیم بود.
سرلشکر موسوی تصریح کرد: قبلاً هم گفته‌ایم برای ذره ذره خاک کشورمان و به هر آنچه که هر از گاهی در مورد متعلقات جمهوری اسلامی مطرح می‌شود به شدت حساس هستیم.
فرمانده کل ارتش در پایان خاطرنشان کرد: آنچه تا کنون موجب سربلندی ایران عزیز شده، اقتدار نشأت گرفته از عزم ملی و آمادگی نیروهای مسلح برای حفظ منافع نظام بوده و مأموریت حفظ استقلال و دفاع مقتدرانه از تمامیت ارضی را بر اساس قانون اساسی، اراده ملت و فرماندهی حکیمانه و دوراندیشانه فرمانده معظم کل قوا با تمام توان ادامه خواهیم داد. امیدوارم براتون خبر لحظه‌ای در صیانت از خاک مقدس ایران غفلت نخواهیم کرد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۸:۰۲:۵۵