لزوم استمرار نظارت بر حوزه اجاره‌بها
لزوم استمرار نظارت بر حوزه اجاره‌بها

بهروز شمسی فر در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد در سخنانی با سفارش همگان به تقوای الهی، اظهار داشت: تقوا برکات را از آسمان و زمین برای انسان به ارمغان می‌آورد. لزوم توجه به مسائل اخلاقی و معنوی فرزندان در خانواده وی در ادامه سخنان خود با اشاره به مناسبت روز خانواده و بازنشستگان، عنوان […]

بهروز شمسی فر در خطبه‌های این هفته نمازجمعه خرم‌آباد در سخنانی با سفارش همگان به تقوای الهی، اظهار داشت: تقوا برکات را از آسمان و زمین برای انسان به ارمغان می‌آورد.

لزوم توجه به مسائل اخلاقی و معنوی فرزندان در خانواده

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به مناسبت روز خانواده و بازنشستگان، عنوان کرد: خانواده بسیار مهم است، ارکان جامعه از خانواده شروع می‌شود، رکن اساسی جامعه خانواده است، پی‌ریزی شخصیت انسان در خانواده صورت می‌گیرد، خانواده جامعه را می‌سازد، خانواده سالم فرزندان سالمی تحویل جامعه می‌دهد، وظیفه پدر و مادر این است که فقط به مسائل مادی توجه نکنند، مسائل اخلاقی و معنوی فرزندان و خانواده را نیز در نظر بگیرند.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد، بیان داشت: امیدواریم که خانواده‌ها در مسیر رشد و معنویت قرار گیرند.

حجت‌الاسلام شمسی فر در ادامه با اشاره به بازنشستگان لشکری و کشوری که عمری را در مسیر خدمت و امنیت کشور سپری کرده‌اند، گفت: از مسئولان می‌خواهیم که عنایت بیشتری به بازنشستگان داشته باشند، کسی که دوران جوانی خود را رد مسیر خدمت به جامعه گذرانده در دوران بازنشستگی باید مسئولان به مشکلات آنها رسیدگی کنند.

وی تأکید کرد: این قشر باید در دوران بازنشستگی کمتر با مشکلات دست‌وپنجه نرم کنند، مسئولان عنایت بیشتری به این عزیزان داشته باشند.

شورای نگهبان از ارکان اساسی و مهم کشور است

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد در ادامه سخنان خود با اشاره به سالروز تأسیس مجلس خبرگان رهبری، بیان داشت: فقها و مجتهدینی که در مجلس خبرگان هستند در حساس‌ترین تاریخ انقلاب و زمان رحلت امام راحل جلسه برگزار و با انتخاب مقام معظم رهبری امید کشور را تأمین و امنیت و آسایش را برای کشور برای این انتخاب شایسته به ارمغان آوردند.

حجت‌الاسلام شمسی فر در ادامه با اشاره به سالروز تأسیس بهزیستی و تأمین اجتماعی، گفت: خدمت به افراد ضعیف، معلول، ناتوان و… از سوی این نهاد صورت می‌گیرد، اینها کار بسیار سخت و پر تلاشی دارند.

وی با اشاره به سالروز تأسیس شورای نگهبان نیز تصریح کرد: یکی از نهادهای حساس در کشور شورای نگهبان است، دشمن در لحظه‌های حساس انتخابات به شورای نگهبان حمله می‌کند، هر جا دشمن حمله می‌کند، بدانید که آنجا حساس است.

امام‌جمعه موقت خرم‌آباد، بیان داشت: اسلامیت کشور، قوانین ما که بر اساس دین و شریعت است از سوی شورای نگهبان تصویب می‌شوند، حفظ و حراست از آرا مردم در دوران انتخابات با وجود هجمه‌های درون و بیرون از دیگر اقدامات شورای نگهبان محسوب می‌شود.