لغو اردوی ترکیه «دهان» گل‌محمدی را باز می‌کند/ دست یحیی خالی ماند
لغو اردوی ترکیه «دهان» گل‌محمدی را باز می‌کند/ دست یحیی خالی ماند

لغو اردوی ترکیه «دهان» گل‌محمدی را باز می‌کند/ دست یحیی خالی ماند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یک روز پس از اینکه برای فرار از پاسخ خبرنگاران نسبت به منفعل بودن در امور اجرایی باشگاه زیر کت خود در اتومبیل […]

لغو اردوی ترکیه «دهان» گل‌محمدی را باز می‌کند/ دست یحیی خالی ماند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس یک روز پس از اینکه برای فرار از پاسخ خبرنگاران نسبت به منفعل بودن در امور اجرایی باشگاه زیر کت خود در اتومبیل شخصی اش پنهان شد، خبر از برنامه‌ریزی دقیق این تیم برای حضور در اردوی ترکیه داد.
اردویی که یحیی گل محمدی درخواست کرده بود تا خودش برای اطمینان از کمپ محل تمرین پرسپولیس به آنجا رفته و جزئیات را بررسی کند. تأیید سرمربی سرخپوشان برای برپایی اردو در ترکیه، برنامه‌ریزی کادر فنی این تیم برای پشت سر گذاشتن تمرینات پرفشار بدنسازی و تاکتیکی را به همراه داشت تا جزئیات سفر ۹ روزه سرخ‌ها به ترکیه در اختیار درویش قرار بگیرد.
با این حال مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با اطلاع از برنامه‌ریزی کادر فنی تیمش ناگهان با اسپانسر برگزار کننده این اردو به اختلاف خورد تا همه چیز نقش بر آب شود و پرسپولیسی‌ها ۱۲ ساعت مانده به پرواز خود نتوانند اردوی ترکیه را برگزار کنند.
همین امر ناراحتی و عصبانیت یحیی گل محمدی از درویش را بار دیگر به همراه داشت. سرمربی سرخپوشان پایتخت که نسبت به رفتارهای مدیرعامل باشگاه در نقل و انتقالات نیز چندان راضی نیست از تغییر برنامه آماده سازی تیمش اصلا راضی نیست و این موضوع را دلیلی برای تأخیر در هماهنگی فنی بازیکنان خود می‌داند.
گل محمدی تصمیم دارد در نشستی دیگر با خبرنگاران قبل از شروع بازی‌های تیمش در لیگ برتر مشکلات به وجود آمده از سوی مدیران باشگاه را به طور رسمی بیان کند تا هواداران پرسپولیس را در جریان جزئیات ناراحتی اش از لغو اردوی ترکیه قرار دهد. امیدوارم براتون خبر لغو اردوی ترکیه «دهان» گل‌محمدی را باز می‌کند/ دست یحیی خالی ماند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۰۸:۰۵:۴۶