ماجرای حواشی «با حسین(ع) حرف بزن» چیست؟/ دلیل تغییر تیم تولید
ماجرای حواشی «با حسین(ع) حرف بزن» چیست؟/ دلیل تغییر تیم تولید

ماجرای حواشی «با حسین(ع) حرف بزن» چیست؟/ دلیل تغییر تیم تولید به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش اخبار روز ایران، برنامه محرمی «با حسین حرف بزن» از سال ۹۴ کلید خورد و طی ۸ فصل تا سال گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفته است. «با حسین حرف بزن» یکی […]

ماجرای حواشی «با حسین(ع) حرف بزن» چیست؟/ دلیل تغییر تیم تولید

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش اخبار روز ایران، برنامه محرمی «با حسین حرف بزن» از سال ۹۴ کلید خورد و طی ۸ فصل تا سال گذشته روی آنتن شبکه نسیم رفته است. «با حسین حرف بزن» یکی از برنامه‌های موفق شبکه نسیم در میان کارهای محرمی است که توانست با مخاطب هم ارتباط برقرار کند.
این برنامه در این ۸ فصل به تهیه‌کنندگی محمد امین پرواس ساخته شد و حالا در فصل نهم تهیه‌کننده تغییر کرده است و امیر بهراد رحمانی و محمد حسین تقوایی تهیه‌کنندگان فصل جدید برنامه هستند که از تغییراتی ساختاری نسبت به این برنامه نیز خبر داده‌اند.
با این حال طی روزهای گذشته حاشیه‌هایی نسبت به تغییر تهیه‌کننده به وجود آمد و حتی ابهاماتی از طرف تهیه‌کننده قبلی این برنامه مطرح شد ازجمله این‌که این برنامه محبوب قرار است در صداوسیما به پایان برسد پرواس همچنین با تغییر نام برنامه خبر داده که قرار است تولید آن را در فضای مجازی ادامه دهد. این حواشی باعث شد تا موضوع را از شبکه نسیم پیگیری کنیم و تولید آن در فصل جدید را جویا شویم.
شبکه نسیم: گروه قبلی، طرح تازه‌ای ارائه نکرد
روابط عمومی شبکه نسیم درباره حواشی اخیر و در پاسخ به پیگیری‌های اخبار روز ایران توضیح داد: گروه برنامه ساز اولیه «با حسین (ع) حرف بزن»، براساس قراردادها و اسناد مالی موجود، برآوردهای مصوب را تایید کرده و در ازای دریافت مبالغ مصوب کلیه حقوق، مالکیت مادی و معنوی و صفحه مجازی برنامه در شبکه‌های اجتماعی را در اختیار سازمان صدا و سیما قرار داده است.
همچنین روابط عمومی شبکه نسیم اعلام کرد: طبق روال همیشگی، پیش‌بینی جدول پخش ایام سوگواری شهادت اباعبدالله الحسین (ع) در شبکه انجام و از گروه برنامه‌ساز برنامه فوق‌الذکر نیز تقاضای ارائه طرح شد که در آن، متناسب با شرایط روز جامعه و مخاطب، نوآوری و خلاقیت‌های جدیدی لحاظ شده باشد، لکن هیچ طرحی از این گروه دریافت نشد. بر این اساس، فراخوان برنامه به سایر گروه‌ها و برنامه سازان ارائه و از بین آنها یک گروه انتخاب شده که کار تولید را آغاز کرد که ان‌شالله در ماه محرم امسال روی آنتن خواهد رفت.
تهیه‌کننده جدید: شروع کار با دکوری که حسینیه شد
در همین راستا امیر بهراد رحمانی تهیه‌کننده جدید برنامه «با حسین (ع) حرف بزن» همزمان با نزدیک شدن به ماه محرم درباره جزییات این برنامه به اخبار روز ایران گفت: پیش تولید کار از اسفند ماه پارسال به تهیه کنندگی مشترک بنده و محمدحسین تقوایی آغاز شده است و بعد از طراحی دکور و آماده سازی، این روزها در حال ضبط برنامه هستیم و استودیوی ما، تبدیل به حسینیه «با حسین حرف بزن» شده است و فضاسازی و صحنه آرایی متفاوتی را مخاطبان شاهد خواهند بود.
وی ادامه داد: فصل جدید برنامه از اول ماه محرم به مدت ۴۰ شب روی آنتن خواهد رفت. در حسینیه «با حسین حرف بزن» ما، هر شب چند مهمان از اقشار مختلف جامعه خواهیم داشت. علاوه بر اینکه هر قسمت در آیتم‌هایی جدید و مختص برنامه، پای درددل و واگویه‌های درونی افراد با حضرت سیدالشهداء (ع) خواهیم نشست قرار است سبک جدیدی از برنامه تاک‌شو را به تصویر بکشیم. دره مین راستا، طراحی فرم و صحنه این فصل، کاملاً در خدمت محتوا و حول محور ریل اصلی برنامه یعنی انتخاب، صورت گرفته است. مجموعه ۴۰ قسمتی امسال با حسین (ع) حرف بزن بر بستر چهار دهه طراحی شده و با تکیه بر فضای بصری و احساسی قبل از شهادت حضرت، ظهر شهادت و هنگامه نبرد، شام غریبان و ادامه قیام حسینی تا کنون پیش خواهیم رفت.
وی در پایان عنوان کرد: این نهمین فصل از این برنامه امام حسینی و متعلق به خود مردم است که از محرم روی آنتن خواهد رفت و در همین ابتدای راه، از همراهان و حامیان برنامه و عوامل خوب حسینیه با حسین (ع) حرف بزن که ماه‌هاست درگیر ساخت و تولید ارکان مختلف برنامه هستند، کمال تشکر را دارم. امید که بتوانیم فارغ از هرگونه حاشیه و پرداخت به فرعیات دنیوی و قبیله گرایانه، همگی متنعم از سایه خیمه اهل بیت (ع) دل‌های مردم و مخاطبین عزیز را به تلنگری متوجه و مأنوس با حضرت سیدالشهداء (ع) کنیم. هزار و چهارصد است خورشید پر فروغ رأفت و منظومه فکری حضرت مستدام است و این ما هستیم که خود را به این بیرق و دستگاه متوسل می‌کنیم و برای دل و آخرت خود توشه بر می‌داریم. امیدوارم براتون خبر ماجرای حواشی «با حسین(ع) حرف بزن» چیست؟/ دلیل تغییر تیم تولید براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۴:۴۹:۴۰