مانع زدایی در مسیر تولیدات کشاورزی صادرات محور در دستور کار است
مانع زدایی در مسیر تولیدات کشاورزی صادرات محور در دستور کار است

مانع زدایی در مسیر تولیدات کشاورزی صادرات محور در دستور کار است به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، محمدعلی نیکبخت ظهر جمعه در بازدید از یک مجتمع تولید گل و گیاه در چابکسر، اظهار کرد: گیلان ظرفیت‌های خوبی در تولید گل و گیاه دارد و می‌تواند […]

مانع زدایی در مسیر تولیدات کشاورزی صادرات محور در دستور کار است

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، محمدعلی نیکبخت ظهر جمعه در بازدید از یک مجتمع تولید گل و گیاه در چابکسر، اظهار کرد: گیلان ظرفیت‌های خوبی در تولید گل و گیاه دارد و می‌تواند در این بخش سرآمد باشد.
وی با تاکید بر لزوم تسهیل بخشی بسترهای تولید گل و گیاه افزود: استان‌های شمالی به دلیل تنوع آب و هوایی و اقلیم مناسب به عنوان قطب تولید گل و گیاه به شمار می‌روند.
وزیر جهاد کشاورزی با اشاره به جایگاه ارزآوری در حوزه تولید گل و گیاه اضافه کرد: بازار شناسی و هدف گذاری برای صادرات گل و گیاه مورد تاکید است.
نیکبخت با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم در حل مشکلات بخش کشاورزی بیان کرد: مانع زدایی در مسیر تولیدات کشاورزی بویژه تولیدات صادرات محور در دستور کار است.
وی با اشاره به بازارهای خوب گیلان در کشورهای اوراسیا و حاشیه خزر افزود: راه رونق بخشی و شکوفایی اقتصاد گیلان در تقویت ارتباط با کشورهای همسایه و صادرات محصولات کشاورزی دیده می‌شود. امیدوارم براتون خبر مانع زدایی در مسیر تولیدات کشاورزی صادرات محور در دستور کار است براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۰۹:۱۵:۳۳