مبارزان قسام ۶ نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند
مبارزان قسام ۶ نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند

مبارزان قسام ۶ نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، مقابله جانانه مبارزان مقاومت اسلامی فلسطین با نظامیان ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد. گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) و گردان‌های قدس […]

مبارزان قسام ۶ نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از الجزیره، مقابله جانانه مبارزان مقاومت اسلامی فلسطین با نظامیان ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی همچنان ادامه دارد.
گردان‌های قسام (شاخه نظامی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین حماس) و گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) در عملیاتی مشترک ۳ تانک ارتش رژیم صهیونیستی را در محور الزیتون با راکت‌های «تاندوم» و «یاسین ۱۰۵» هدف قرار دادند.
همچنین مبارزان قسام ۶ نظامی ارتش رژیم صهیونیستی را در منطقه جحرالدیک و از فاصله صفر با بمب‌های ضدنفر هدف قرار دادند و به سمت آنان تیراندازی کردند. در نتیجه این اقدام شجاعانه مبارزان قسام، تمامی این ۶ نظامی صهیونیست به هلاکت رسیدند.
از سوی دیگر گردان‌های قدس از حمله موشکی به شهرک‌های صهیونیستی «سدیروت» و «نیرعام» خبر داد.
خبرنگار المیادین در شمال نوار غزه اعلام کرد که مبارزان مقاومت در غرب «بیت لاهیا» به شدت با نظامیان ارتش رژیم صهیونیستی درگیر شده‌اند.
علاوه بر این منابع محلی از عقب‌نشینی تانک‌های ارتش اشغالگر رژیم صهیونیستی از مناطق عسقوله، الصبره و الثلاثینی در محور جنوب شرق شهر غزه و همچنین مناطقی در محور شمال غرب شهر غزه خبر دادند. امیدوارم براتون خبر مبارزان قسام ۶ نظامی صهیونیست را به هلاکت رساندند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۹ ۱۳:۱۷:۰۶