مجموعه مستند «واحه» روی آنتن شبکه سه می‌رود
مجموعه مستند «واحه» روی آنتن شبکه سه می‌رود

مجموعه مستند «واحه» روی آنتن شبکه سه می‌رود به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مجموعه مستند «واحه» با موضوع فعالیت های گروه های جهادی در روستاهای کشور به همت گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح و با […]

مجموعه مستند «واحه» روی آنتن شبکه سه می‌رود

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، مجموعه مستند «واحه» با موضوع فعالیت های گروه های جهادی در روستاهای کشور به همت گروه مستند بنیاد فرهنگی روایت فتح و با همکاری دفتر جهادی روایت فتح تولید شده است. این مستند ۴ قسمتی از ۲۴ تا ۲۷ تیر هر شب از شبکه سوم سیما پخش خواهد شد.
۲ قسمت نخست این مجموعه با عنوان «آباد» و «روز ایراناز» به کارگردانی محمدرضا گودرزی روز ایران و علی حیدری شنبه و یکشنبه ۲۴ و ۲۵ تیر حوالی ساعت ۱۸، و ۲ قسمت بعدی با نام‌های «پناه» و «نجوا» به کارگردانی محمدرضا گودرزی روز ایران و مرضیه بکان دوشنبه و سه شنبه ۲۶ و۲۷ تیر حوالی ساعت ۱۹ روی آنتن شبکه سوم سیما می‌رود.
این مجموعه به تهیه کنندگی مرضیه بکان تولید شده است. امیدوارم براتون خبر مجموعه مستند «واحه» روی آنتن شبکه سه می‌رود براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۳:۰۵:۵۳