مجید قناد نمایشگاه «نقطه چین» را افتتاح می‌کند
مجید قناد نمایشگاه «نقطه چین» را افتتاح می‌کند

مجید قناد نمایشگاه «نقطه چین» را افتتاح می‌کند به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی برج آزادی، نمایشگاه ‌هنرهای تجسمی کودک و نوجوان «نقطه چین» روز جمعه ۲۳ تیر با حضور مجید قناد نویسنده و کارگردان آثار نمایشی کودک و نوجوان و […]

مجید قناد نمایشگاه «نقطه چین» را افتتاح می‌کند

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز بازیگران , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از روابط عمومی برج آزادی، نمایشگاه ‌هنرهای تجسمی کودک و نوجوان «نقطه چین» روز جمعه ۲۳ تیر با حضور مجید قناد نویسنده و کارگردان آثار نمایشی کودک و نوجوان و تعدادی دیگر از هنرمندان در کافه گالری برج آزادی افتتاح می‌شود.
این نمایشگاه به سرپرستی لیلا شاهنجرینی و با همکاری جلال عطارزاد مدرس دانشگاه و پژوهشگر هنری با حضور بیش از ۵۰ هنرمند کودک و نوجوان خلاق با ۶۰ اثر تابلوی نقاشی و حجم چین با رویکرد حفظ و توسعه پایدار طبیعت و زمین و حذف متریال‌های تجدیدناپذیر افتتاح می‌شود.
هدف اصلی این نمایشگاه ایجاد اندیشه سبز و پاک بوده است و همگرایی دارد تا ذهن و هنر نسل آینده‌ساز میهن عزیزمان را به سمت احترام به آب، خاک، هوا، گیاهان و جانواران کمیاب هدایت کند و آینده‌ای سبز وروشن را برای زمین به ارمغان بیاورد.
نمایشگاه «نقطه‌چین» همراه با ورکشاپ‌های مختلف و برنامه‌های آموزنده هنری با شعار زمین سبز تا ۲۸ تیر دایر است. امیدوارم براتون خبر مجید قناد نمایشگاه «نقطه چین» را افتتاح می‌کند براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۰۸:۵۷:۲۱