مردم فلسطین به قطعنامه دل نبسته است/ موشک کارساز است
مردم فلسطین به قطعنامه دل نبسته است/ موشک کارساز است

مردم فلسطین به قطعنامه دل نبسته است/ موشک کارساز است به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از النشره، شیخ نبیل قاووق عضو شورای اجرایی حزب الله لبنان از جنگ فرسایشی مقاومت اسلامی در مرز لبنان با اراضی اشغالی خبر داد. وی افزود: چشم مقاومت […]

مردم فلسطین به قطعنامه دل نبسته است/ موشک کارساز است

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از النشره، شیخ نبیل قاووق عضو شورای اجرایی حزب الله لبنان از جنگ فرسایشی مقاومت اسلامی در مرز لبنان با اراضی اشغالی خبر داد.
وی افزود: چشم مقاومت به شکل دائم به سوی میدان است زیرا تحولات میدانی، آینده پس از جنگ را رقم می زند.
قاووق تاکید کرد: مقاومت در لبنان با هماهنگی مقاومت در غزه دستاوردهای راهبردی رقم می زند. ما از طریق این جنگ توان نظامی دشمن فرسوده کرده و ادوات رصد و جاسوسی آن را از کار می اندازیم و شهرک نشینان را وادار کرده ایم که شهرک های خود را ترک کنند.
وی تاکید کرد: آمریکا مسئول نخست کشتار در غزه است. دستان کاخ سفید به خون کودکان شهید در غزه آغشته است. آمریکا مخالف آتش بس انسانی است. ما آمریکا را ملامت نمی کنیم بلکه بیشتر کشورهای عربی و اسلامی را ملامت می کنیم که یک گذرگاه هم برای کمک و یاری ساکنان غزه نگشودند.
قاووق گفت: مردم فلسطین به قطعنامه های بین المللی دل نبسته است بلکه به اراده و موشک و سلاح مقاومت در فلسطین، لبنان، یمن، عراق و سوریه توجه دارد. امیدوارم براتون خبر مردم فلسطین به قطعنامه دل نبسته است/ موشک کارساز است براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۱۱-۱۸ ۱۰:۳۳:۳۶