مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش نیافته است
مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش نیافته است

مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش نیافته است به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، عبدالرضا مصری در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ تیرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) را ۴۰ درصد افزایش داد، اما […]

مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش نیافته است

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، عبدالرضا مصری در جلسه علنی امروز (یکشنبه، ۲۵ تیرماه) مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس شورای اسلامی مستمری مددجویان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی (ره) را ۴۰ درصد افزایش داد، اما دولت در ماه‌های فروردین، اردیبهشت و خرداد فقط ۲۰ درصد به مستمری اقشار مذکور اضافه کرده است.
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این امر به طور قطع غیرقانونی است. انتظار داریم در اولین پرداخت هم معوقات و هم مرّ قانون پرداخت شود و اگر قرار است کسری صورت گیرد، نباید از محرومان جامعه چیزی کم شود.
وی تصریح کرد: محرومان تمام نمایندگان مجلس را همراه خود دارند، هر چند که خودشان صندلی در مجلس نداشته باشند، اما خانه ملت متعلق به این عزیزان است. امیدواریم که حق آنها ضایع نشود. امیدوارم براتون خبر مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی افزایش نیافته است براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۸:۴۳:۰۵