مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد
مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد

مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، محسن زنگنه در تشریح جلسه صبح امروز (شنبه ۲۴ تیر ماه) کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: در این جلسه ماده ۶ این لایحه درباره اشتغال و رونق کسب‌وکارهای […]

مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، محسن زنگنه در تشریح جلسه صبح امروز (شنبه ۲۴ تیر ماه) کمیسیون تلفیق لایحه برنامه هفتم توسعه، گفت: در این جلسه ماده ۶ این لایحه درباره اشتغال و رونق کسب‌وکارهای خرد بررسی و تصویب شد.
وی بیان کرد: بر این اساس، سازمان برنامه و بودجه مکلف به تأیید صلاحیت مؤسسات و شرکت‌های تسهیل‌گر ارائه‌دهنده خدمات توسعه کسب‌وکار شد تا با حمایت از این شرکت‌ها بتوان زنجیره تولید در کسب‌وکارهای خرد ایجاد کرد.
سخنگوی کمیسیون تلفیق برنامه هفتم توسعه ادامه داد: همچنین کمیسیون مصوبه‌ای برای به روز رسانی سرفصل‌های درسی دانشگاه‌ها به ویژه در حوزه مهارتی داشت که طبق آن همه دستگاه‌های متولی آموزش عالی مکلف به به‌روزرسانی سرفصل‌های درسی با نگاه مهارت‌آموزی شدند.
زنگنه گفت: یکی از معضلات کشور از بین رفتن سیستم استاد شاگردی است که زمانی در کشور رسم بود. این سیستم هم کارآفرین تربیت می‌کرد و هم به اصطلاح مشکل اشتغال را در کشور برطرف می‌کرد با این حال این موضوع چند سال است که از بین رفته، لذا ما در بندی این موضوع را مدنظر قرار دادیم که البته این موضوع فعلاً به کمیته تخصصی کمیسیون جهت بررسی‌های بیشتر بازگردانده شده است. امیدوارم براتون خبر مصوبه کمیسیون تلفیق برنامه هفتم برای حمایت از کسب‌وکارهای خرد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۰:۲۴:۴۸