مقاومت کرانه‌باختری طلیعه انفجار بزرگ؛ نویدبخش سرنوشت شوم تل‌آویو
مقاومت کرانه‌باختری طلیعه انفجار بزرگ؛ نویدبخش سرنوشت شوم تل‌آویو

مقاومت کرانه‌باختری طلیعه انفجار بزرگ؛ نویدبخش سرنوشت شوم تل‌آویو به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، یک مقام بلندپایه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با اشاره به آینده تیره رژیم موقت صهیونیستی، گفت که جنایات صهیونیست‌ها، نشانگر میزان ترس آنان از ملت فلسطین در کرانه باختری است. […]

مقاومت کرانه‌باختری طلیعه انفجار بزرگ؛ نویدبخش سرنوشت شوم تل‌آویو

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، یک مقام بلندپایه جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با اشاره به آینده تیره رژیم موقت صهیونیستی، گفت که جنایات صهیونیست‌ها، نشانگر میزان ترس آنان از ملت فلسطین در کرانه باختری است.
وبگاه خبری «فلسطین الیوم» شامگاه پنجشنبه نوشت: «صلاح البردویل» از مقامات سیاسی جنبش حماس با اشاره به اینکه غزه از مقاومت در کرانه باختری حمایت می‌کند، خاطر نشان کرد: مقاومت در جنین، سرنیزه است و رخدادهای امروز، مقدمات یک انفجار فراگیر است.
وی تاکید کرد: مقاومت در کرانه باختری باید راهبرد غافلگیری «اسرائیل» را در پیش بگیرد.
رژیم صهیونیستی، هفته گذشته، در عملیاتی همه‌جانبه به شهر جنین در شمال کرانه باختری حمله کرد که به دنبال این تجاوز، ۱۲ فلسطینی شهید، ۱۴۰ نفر زخمی و ده‌ها نفر دیگر بازداشت شدند.
عملیات نظامی رژیم صهیونیستی در شهر جنین که منجر به ویرانی ساختمان‌ها، خیابان‌ها و زیرساخت‌های این شهر شد، به مدت ۴۸ ساعت به طول انجامید.
ناظران سیاسی امور فلسطین اشغالی می‌گویند که یورش اخیر نظامیان رژیم صهیونیستی به اردوگاه فلسطینی جِنین این نظریه را ثابت کرد که تل‌آویو برای فرار از ناامنی‌های گسترده، مقابله با قدرت روبه‌رشد مقاومت و نشان دادن توانمندی‌های ادعایی خود، چاره‌ای بهتر از جنگ نمی‌بیند. امیدوارم براتون خبر مقاومت کرانه‌باختری طلیعه انفجار بزرگ؛ نویدبخش سرنوشت شوم تل‌آویو براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۰۱:۳۹:۱۵