ملت ایران پای حکومت عدل علوی تا آخر خواهد ایستاد
ملت ایران پای حکومت عدل علوی تا آخر خواهد ایستاد

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تاکید بر رعایت تقوای الهی و گرامی‌داشت روز خانواده اظهار داشت: اسلام به نهاد خانواده اهمیت زیادی داده است و انسجام و سلامت خانواده و دیانت آن از نظر اسلام بسیار مهم است. وی با بیان این که فرهنگ غرب برای به تباه کشاندن […]

آیت الله محمدباقر محمدی لائینی در خطبه‌های نماز جمعه ساری با تاکید بر رعایت تقوای الهی و گرامی‌داشت روز خانواده اظهار داشت: اسلام به نهاد خانواده اهمیت زیادی داده است و انسجام و سلامت خانواده و دیانت آن از نظر اسلام بسیار مهم است.

وی با بیان این که فرهنگ غرب برای به تباه کشاندن خانواده و متلاشی کردن آن تلاش می‌کند گفت: فرهنگ غرب روی خانواده، زن و مادر برنامه‌ریزی گسترده‌ای کرده است تا آن را از جایگاه خود تنزل دهد از این رو گره زدن خانواده و فرزندان به مساجد و محافل دینی و معنوی امری بسیار مهم به شمار می‌رود.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران همچنین با اشاره به نامگذاری روز گفتگو و تعامل سازنده با جهان اظهار داشت: همه بشریت عضو یک خانواده هستیم و باید با همدیگر گفتگو و تعامل داشته باشیم و و بسیاری از کشورها برای ما فرصت محسوب می‌شوند و نباید درب و دروازه کشور را به روی دنیا ببندیم.

امام جمعه ساری با بیان این که در دولت انقلابی سیزدهم سفرها و تعاملات ارتباطات خوبی با کشورهای دنیا برقرار شده است به سفر رئیس جمهور به آفریقا اشاره کرده گفت: آفریقا سرزمین فرصت‌هاست و متأسفانه در دولت‌های قبلی ارتباطات فقط به چند کشور محدود شده بود و باید تعامل سازنده با کشورهای دنیا داشته باشیم.

نماینده ولی فقیه تا استان مازندران با گرامی داشت روز بهزیستی و تأمین اجتماعی و گرامی‌داشت سالروز تأسیس و تشکیل نهاد شورای نگهبان از این نهاد به عنوان نهادی خدوم و مبارک برای نظام جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: نظارت بر انتخابات از جمله وظایف شورای نگهبان است و این نهاد تاکنون از همه مسئولیت‌های خود به خوبی برآمده است.

نماینده ولی فقیه تا استان مازندران به سفر وزیر جهاد کشاورزی به استان اشاره کرد و گفت: مازندران روزی قطب کشاورزی بوده و اکنون دیگر نباید آن را قطب کشاورزی نامید زیرا چالش‌های زیادی فراروی این بخش وجود دارد.

کشاورزی مازندران مظلوم است

آیت الله لائینی به مشکلات فراری بخش کشاورزی اشاره کرد و گفت: کشاورزان استان مازندران مظلوم هستند اما هزینه تولید در کشاورزی و باغداری گران و سنگین است و باید توجه بیشتری به آن شود.

امام جمعه ساری از تجمعات باشکوه مردم در جشن غدیر در ایران اسلامی و مازندران تقدیر و تشکر کرد و گفت: خوشبختانه در این برنامه‌ها غدیر تجلیل شده است و در مرکز استان شهر ساری بیش از ۱۰۰ موکب در جشن غدیر برپا شده بود.

امام جمعه ساری با گرامیداشت هفته عفاف حجاب و گرامی داشت بیست و پنجم ذی‌الحجه روز به خلافت رسیدن حضرت علی علیه السلام گفت: انقلاب اسلامی به نام حضرت علی و علوی است و حکومت حضرت علی را به میدان آورده است و نباید علمدار انقلاب را تنها گذاریم.

وی گفت اگر خدای نکرده انقلاب بشکند اسلام سیلی خواهد خورد که در طول تاریخ آن را تجربه نکرده است و ملت ایران پای حکومت عدل علوی تا آخر خواهد ایستاد.

نماینده ولی فقیه تا استان مازندران با بیان اینکه بدنه ملت وفادار و متعهد هستند، گفت: متأسفانه نفوذی‌هایی در حال ظلم و خیانت در حق مردم هستند و برخی مسئولین نیز مانع تراشی ایجاد می‌کنند تا مردم را ناراضی کنند.

وی از مسئولین خواست تا کار مردم را راه بیاندازند و به مردم ظلم و خیانت نکنند.