موتورسیکلت سرقتی کشف و سارق آن دستگیر شد
موتورسیکلت سرقتی کشف و سارق آن دستگیر شد

موتورسیکلت سرقتی کشف و سارق آن دستگیر شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ احمدی ترکمنی گفت: در محدوده چمران به شمال بعد از حکیم تیم گشتی پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ به یک دستگاه موتور سیکلت دستور ایست داده و پس بررسی متوجه […]

موتورسیکلت سرقتی کشف و سارق آن دستگیر شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز حوادث , به گزارش خبرگزاری روز ایران، سرهنگ احمدی ترکمنی گفت: در محدوده چمران به شمال بعد از حکیم تیم گشتی پلیس بزرگراه‌های پلیس راهور تهران بزرگ به یک دستگاه موتور سیکلت دستور ایست داده و پس بررسی متوجه می‌شوند که دارای سابقه سرقت است.
وی افزود: موتورسیکلت سرقتی به همراه سارق و تنظیم صورتجلسه تحویل عوامل کلانتری شد.
این مقام پلیسی گفت: پلیس راهور تهران بزرگ علاوه بر انجام مأموریت‌های مرتبط و جدا از مأموریت‌های تخصصی روزانه‌اش و با توجه به شناختی که نسبت به دیگر امور انتظامی که در آموزش‌های پی در پی دیده است ضمن انجام مأموریت‌های شبانه روزی مرتبط با دیگر جرایم نیز برخورد دارد.
وی افزود: شهروندان نیز می‌توانند اینگونه موارد را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش و یا به نزدیک ترین واحد پلیس اطلاع دهند. رانندگان و شهروندان تهرانی مطلع باشند که تیم‌های پلیس پایتخت با تلاش و پشتکار و با حضور پر رنگ شبانه روزی در جهت ایجاد امنیت و آرامش شهروندان آماده خدمت رسانی هستند. امیدوارم براتون خبر موتورسیکلت سرقتی کشف و سارق آن دستگیر شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۱۴:۰۴:۵۶