نامه قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس قرائت شد
نامه قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس قرائت شد

نامه قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس قرائت شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۶ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی نامه غلامحسین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه خطاب به نمایندگان مجلس مبنی بر تقدیر از بیانیه اخیر مجلس […]

نامه قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس قرائت شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز سیاسی , به گزارش اخبار روز ایران، در جلسه علنی امروز (دوشنبه ۲۶ تیر ماه) مجلس شورای اسلامی نامه غلامحسین محسنی اژه ای، رئیس قوه قضائیه خطاب به نمایندگان مجلس مبنی بر تقدیر از بیانیه اخیر مجلس در حمایت از قوه قضائیه قرائت شد.
متن این نامه به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
رئیس و نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی
سلام علیکم
با احترام
در اجرای منویات ولی امر مسلمین مبنی بر ایجاد تعامل بین قوا در حل مشکلات مردم و با توجه به تعامل بی سابقه بین نمایندگان شریف مردم در مجلس شورای اسلامی، از نگاه قدرشناسانه شما نمایندگان محترم در صدور بیانیه سپاسگزاری می‌کنیم.
بدون شک این رویکرد نشأت گرفته از اعتماد عمومی و رضایت مندی مردم و نمایندگان آنان در مجلس شورای اسلامی از عملکرد قوه قضائیه در دوره تحول و تعالی در پرتو همکاری و پشتیبانی مجلس شورای اسلامی محقق شده است.
این اقدام مسئولیت ما را در خدمت رسانی به آحاد ملت شریف ایران اسلامی مضاعف می‌کند و امید داریم در پرتو تعاملات و همکاری‌های بیش از پیش قوا، شاهد توفیقات روز افزون در خدمت به اسلام و مسلمین و اجرای اوامر و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) جهت رسیدن به نقطه کمال و مطلوب در اداره کشور باشیم. امیدوارم براتون خبر نامه قدردانی رئیس قوه قضاییه از نمایندگان مجلس قرائت شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۰۸:۳۲:۴۷