نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از بیمارستان مرخص شد
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از بیمارستان مرخص شد

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از بیمارستان مرخص شد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه فلسطین الیوم، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در پی وضعیت بد جسمانی به بیمارستان شیبا در منطقه تل هشومیر منتقل شده بود. دلیل انتقال نتانیاهو به […]

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از بیمارستان مرخص شد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وبگاه فلسطین الیوم، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی روز گذشته در پی وضعیت بد جسمانی به بیمارستان شیبا در منطقه تل هشومیر منتقل شده بود.
دلیل انتقال نتانیاهو به بیمارستان بی هوشی در نتیجه احساس درد در ناحیه سینه اعلام شده بود. برخی منابع نیز این موضوع را به گرمازدگی نتانیاهو پس از یک سفر تفریحی ارتباط داده بودند.
نتانیاهو روز گذشته در تصاویری ویدئویی از داخل بیمارستان گفته بود که مدتی را به همراه همسرش در دریاچه طبریا بدون کلاه و نوشیدن آب بسر برده و به اعتقاد خودش کار خوبی نکرده است.
منابع عبری زبان اعلام کردند که پزشکان بیمارستان شیبا در قلب بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی دستگاه مخصوص مراقبت عملکرد قلب کار گذاشتند.
منابع عبری ساعتی پیش گزارش دادند که نتانیاهو پس از گذراندن آخرین بررسی‌های پزشکی، بیمارستان را ترک کرده و به دفتر کار خود بازگشته است. امیدوارم براتون خبر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی از بیمارستان مرخص شد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۱۱:۳۵:۴۹