نفوذ یک جوان فلسطینی به شهرک‌ صهیونیستی در نزدیکی الخلیل
نفوذ یک جوان فلسطینی به شهرک‌ صهیونیستی در نزدیکی الخلیل

نفوذ یک جوان فلسطینی به شهرک‌ صهیونیستی در نزدیکی الخلیل به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، منابع عبری زبان امروز شنبه از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک عساهیل در جنوب کرانه باختری از ترس نفوذ افراد مسلح به داخل آن خبر دادند. شبکه ۱۴ […]

نفوذ یک جوان فلسطینی به شهرک‌ صهیونیستی در نزدیکی الخلیل

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران، منابع عبری زبان امروز شنبه از به صدا درآمدن آژیر خطر در شهرک عساهیل در جنوب کرانه باختری از ترس نفوذ افراد مسلح به داخل آن خبر دادند.
شبکه ۱۴ تلویزیون رژیم صهیونیستی اعلام کرد که یک فلسطینی به شهرک عساهیل در نزدیکی الخلیل نفوذ کرده و نیروهای امنیتی به سمت او تیراندازی کرده‌اند.
در همین حال اخبار ضد و نقیضی در مورد وضعیت این جوان فلسطینی پس از تیراندازی نظامیان صهیونیست منتشر شده است. برخی منابع عبری زبان از شهادت این جوان فلسطینی خبر داده‌اند، در همین حال برخی منابع هم گفته‌اند نظامیان صهیونیست او را بازداشت کرده‌اند.
دقایقی بعد خبر بازداشت این جوان فلسطینی تایید شد اما صهیونیست‌ها اذعان کردند که وی در جریان این اقدام مسلح نبوده است. امیدوارم براتون خبر نفوذ یک جوان فلسطینی به شهرک‌ صهیونیستی در نزدیکی الخلیل براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۱۰:۰۳:۵۲