نقل و انتقالات برای نفت تمام نشده / سفیران استعدادیاب خواهیم داشت
نقل و انتقالات برای نفت تمام نشده / سفیران استعدادیاب خواهیم داشت

نقل و انتقالات برای نفت تمام نشده / سفیران استعدادیاب خواهیم داشت به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، محمد حسین رحمانی صبح شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز سی و یکمین روزی است که مدیرعامل این مؤسسه هستم و همه زوایای کار […]

نقل و انتقالات برای نفت تمام نشده / سفیران استعدادیاب خواهیم داشت

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز ورزشی , به گزارش اخبار روز ایران، محمد حسین رحمانی صبح شنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: امروز سی و یکمین روزی است که مدیرعامل این مؤسسه هستم و همه زوایای کار را قبل از شروع می‌دانستم.
وی افزود: خودمان را برای تلاش بیشتر و سعی و کوشش برای رفع مشکلات شروع کردیم ولی بسیاری از مشکلات چون ارتباطی با ما ندارد در زمان سریع رفع نمی‌شود.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان ادامه داد: یه روز پیراهن نفت را می‌پوشیدم و بازی می‌کردم و اکنون که مدیرعامل هستم نیز همچون زمان بازی خود به دنبال خوشحالی هواداران هستم و می‌خواهم شرایطی فراهم شود که هواداران به عنوان سرمایه‌های اصلی مؤسسه را شاد نگه داریم.
رحمانی عنوان کرد: هر نقدی را می‌شنویم ولی نقد آن چیزی است که به ما راهکار نیز ارائه می‌دهد و مسیر منتهی به نتیجه در اختیار ما قرار می‌گیرد.
وی بیان کرد: آن چیزی که امسال در برنامه ما است، اعلام اخبار از رسانه رسمی باشگاه و خبرگزاری‌های معتبر است و در فضای مجازی فعالیت خاصی نخواهیم داشت.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان اضافه کرد: بسیاری از دوستان به علت علاقه‌ای که دارند در فضای مجازی فعالیت می‌کنند ولی ما را ممکن است از هدفمان دور می‌کند ولی تصمیم امسال ما این است که از رسانه‌های معتبر همچون خبرگزاری اطلاع رسانی شود.
رحمانی گفت: اولویت ما همه رسانه‌های رسمی و وب سایت خودمان است ولی از فعالان مجازی انتظار می‌رود نقدشان همراه با راهکار باشد.
وی توضیح داد: در خصوص نقل و انتقالات در حد توانمان داریم حرکت می‌کنیم. وقتی در جایی باشید که منابع محدود نباشد راحت خرید می‌کنید. ببینید چقدر بازیکن در آخرین روز نقل و انتقالات انجام می‌شود و مسیر آن بازیکنان لیگ یک خواهد بود.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان اظهار کرد: امسال با مسئله دیگری مواجه هستیم؛ تغییر بازی‌های AFC است. امسال از شهریورماه تیم‌ها درگیر هستند.
رحمانی افزود: بودجه امسال ۱۵۰ میلیارد تومان برای کل فصل که شامل البسه، همه تیم‌ها، آکادمی و … است و حتی بدهی‌های فصل پیش را نیز شامل می‌شود و مبلغ بسیار کمی خواهد بود.
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان تاکید کرد: نقل و انتقالات برای ما به پایان نرسیده و شرایط را به صورت ویژه رصد می‌کنیم ولی وقتی با برخی بازیکنان رایزنی می‌کنیم سریعاً به باشگاه دیگری مراجعه و اعلام می‌کنند که پیشنهاد از باشگاه نفت آبادان داریم و در باشگاه دیگری قرارداد منعقد می‌کنند.
رحمانی توضیح داد: بازیکنان زیادی هستند که می‌توانند در تیم ما قرار بگیرند ولی چیزی که مهم است باید در شرایط آب و هوایی و سخت افزارهای آبادان بتوانند حضور داشته باشند. بسیاری از بازیکنان به دلیل شرایط آب و هوایی به آبادان نمی آیند ولی در حال بررسی شرایط آب و هوایی مشابه هستیم.
وی عنوان کرد: با توجه به اینکه بودجه و مشکلات مالی هر سال در تیم است به دنبال این هستیم که سفیران استعدادیاب را در سراسر کشور راه اندازی کنیم و از زمانی که فصل شروع می‌شود کار خود را از اواخر مردادماه آغاز می‌کنند و تزریق بازیکن به تیم بزرگسالان از وظایف آنها است. معضل نبود بازیکن از این طریق جبران خواهد شد
مدیرعامل مؤسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان ادامه داد: سعی داریم هر بازیکنی که به تیم بزرگسالان منتقل می‌شود قرارداد پنج ساله داشته باشد. با مبالغی باشگاه نفت آنها را پرورش می‌دهد که متأسفانه وقتی به شکوفایی می رسند، جدا می‌شوند که سعی کردیم امسال با این چالش مواجه نشویم و اگر پیشنهاد داشت هم باشگاه به سودی برسد که هزینه کرده و هم بازیکن به آن چیزی که مد نظرش است برسد.
رحمانی در خصوص انجام بازی نفت آبادان در اهواز توضیح داد: نامه را دهم تیرماه ارسال کردیم و باید هر سال دو استادیوم معرفی می‌کردیم و برای استادیوم دوم که مورد تایید قرار می‌گرفت غدیر بود زیرا حتی با شرایط مالی ما نیز همخوانی داشت.
وی عنوان کرد: فکر می‌کنم با تمهیدات پالایش و پخش برای میزبانی بازی اول در ورزشگاه تختی آبادان هیچگونه مشکلی نداریم. تاکید داریم بازی در آبادان برگزار شود حتی اگر بدون تماشاگر نباشد نیز بازهم تاکید داریم در آبادان برگزار شود.
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان ادامه داد: سه تیم بازاریابی آمدند و در حال مذاکره هستند و همه ما به دنبال انجام بهترین کار هستیم.
رحمانی بیان کرد: این سمت‌ها اگر ماندگار بود به دست من نمی‌رسید و طبیعتاً یک روزی از این سمت خواهم رفت.
وی تاکید کرد: برخورد آقای ویسی و در واقع شکل برخورد در مصاحبه‌ای که بعد از اتفاقات در تمرین آورد محکوم است و ضرورت دارد برند باشگاه حفظ شود.
رحمانی در خصوص انتقادات از اپلیکیشن باشگاه صنعت نفت آبادان، اظهار کرد: حتماً این موضوع را بررسی خواهم کرد.
وی با اشاره به علت انتخاب ویسی، توضیح داد: همه آبادان خواهان ماندن ویسی بودند ولی ماندن وی با آن چیزی که مد نظرمان بود، همخوانی داشت. انتخاب وی انتخاب من است و هر نتیجه‌ای بگیرد من پاسخگوی عملکرد وی خواهم بود. وی برای دو فصل و با برنامه‌ای سه ساله خواهد بود.
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان تصریح کرد: افرادی که به دنبال جایگاه آقای ویسی هستند باید ۳ سال صبر کنند و یا از آبادان بروند. کاملاً وی را حمایت می‌کنم تا در برنامه ۳ ساله به آن چیزی که می‌خواهیم برسیم. دیگر تیم‌های خوزستانی نیز در فرآیند ۳ ساله به نتیجه می رسند.
رحمانی با بیان اینکه امسال چند پدیده از تیم صنعت نفت آبادان است، تاکید کرد: آقای ویسی در سال سوم با استقلال خوزستان توانست موفق شد. یک برنامه موازی را نیز داریم که شامل کسب نتیجه و همچنین رساندن تیم امید و تزریق بازیکنان این تیم است.
وی افزود: انتخاب کادر صرفاً با تشخیص آقای ویسی است و هر آنکس که وی انتخاب کند مورد حمایت من است.
مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان ادامه داد: محدودیت نقدینگی سبب می‌شود تا با وسواس بیشتر قراردادها را منعقد کنیم. باید به گونه‌ای عمل کنیم که سود به شهر برسد و تاکیدمان بر استفاده از جوانان شهرمان است.
رحمانی تاکید کرد: از همه اسپانسرها حمایت می‌کنیم و درهای باشگاه به روی اسپانسرها باز است حتی از رقم ۲ میلیارد تومانی نیز استقبال می‌کنیم. قول می‌دهم امسال تا پایان فصل حتماً یک مبلغی بابت اسپانسر به تیم تزریق شود. امیدوارم براتون خبر نقل و انتقالات برای نفت تمام نشده / سفیران استعدادیاب خواهیم داشت براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۵ ۰۷:۴۳:۲۷