نگرانی تل‌آویو از نزدیک شدن موشک‌های مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی
نگرانی تل‌آویو از نزدیک شدن موشک‌های مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی

نگرانی تل‌آویو از نزدیک شدن موشک‌های مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از البوابه، ساکنان شهرک‌های صهیونیست نشین نسبت به تکرار عملیات موشکی از سمت شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری نگران هستند و اعتمادی نسبت به نحوه حمایت […]

نگرانی تل‌آویو از نزدیک شدن موشک‌های مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز جهان , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از البوابه، ساکنان شهرک‌های صهیونیست نشین نسبت به تکرار عملیات موشکی از سمت شهر جنین واقع در شمال کرانه باختری نگران هستند و اعتمادی نسبت به نحوه حمایت از خود توسط ارتش رژیم صهیونیستی ندارند.
روزنامه صهیونیستی اسرائیل الیوم در گزارشی نوشت که شهرک نشینان نگران هستند اوضاع امنیتی در کرانه باختری مانند اوضاع امنیتی در غزه شود.
بر اساس این گزارش، شهرک نشینان صهیونیست اطلاعات موثق خود را در خصوص حملات موشکی از سمت جنین، از شبکه‌های خبری فلسطینی دریافت می‌کنند.
روزنامه مذکور گزارش داد که ارتش رژیم صهیونیستی نسبت به تلاش‌های مقاومت فلسطین در شمال کرانه باختری برای هدف قرار دادن شهرک‌های صهیونیست نشین بسیار نگران است.
این روزنامه نوشت که نیروهای مقاومت به دنبال پیاده کردن الگوی غزه در کرانه باختری از حیث حملات موشکی، هستند.
روز دوشنبه گذشته، یک سکوی پرتاب موشک و بقایای موشک‌های دست ساز، در نزدیکی شهرک شاکید در فلسطین اشغالی، کشف شد. این دومین بار طی ۲ روز است که بقایای موشک‌های مذکور در این منطقه یافت می‌شود.
روزنامه صهیونیستی اسرائیل الیوم نوشت که این آزمایش‌های موشکی به صورت گسترده‌ای در حال افزایش است به طوری که در ابتدا، موشک‌های آزمایش شده در نزدیکی محل پرتاب سقوط می‌کردند اما اینک، این موشک‌ها به شهرک‌های صهیونیست نشین نزدیک شده‌اند.
با تمام این تفاسیر، رژیم صهیونیستی هنوز سیستم هشدار مخصوص ساکنان شهرک‌ها، در صورت وقوع حمله موشکی ندارد. امیدوارم براتون خبر نگرانی تل‌آویو از نزدیک شدن موشک‌های مقاومت به شهرک‌های صهیونیستی براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۳ ۱۱:۵۵:۱۹