همکاری ایران و زیمبابوه در راستای حمایت از کودکان و توسعه اشتغال
همکاری ایران و زیمبابوه در راستای حمایت از کودکان و توسعه اشتغال

همکاری ایران و زیمبابوه در راستای حمایت از کودکان و توسعه اشتغال به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اسناد همکاری بین مقامات عالی‌رتبه ایران و زیمبابوه در حضور سیدابراهیم رئیسی و امرسون منانگوگا رؤسای جمهور دو کشور […]

همکاری ایران و زیمبابوه در راستای حمایت از کودکان و توسعه اشتغال

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش خبرگزاری روز ایران به نقل از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اسناد همکاری بین مقامات عالی‌رتبه ایران و زیمبابوه در حضور سیدابراهیم رئیسی و امرسون منانگوگا رؤسای جمهور دو کشور به امضا رسید.
در این نشست تفاهم‌نامه همکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جمهوری اسلامی ایران با وزارت خدمات عمومی، کار و رفاه اجتماعی جمهوری زیمبابوه از سوی سید صولت مرتضوی و همتای زیمبابوه‌ای خود امضا شد.
حمایت اجتماعی و حمایت از کودکان، تأمین اجتماعی و بیمه اجتماعی، ایمنی و بهداشت شغلی و کاهش حوادث ناشی از کار، توسعه اشتغال و توانمندسازی افراد دارای معلولیت از محورهای سند یادداشت‌تفاهم همکاری دو طرف بود.
نهمین اجلاس کمیسیون مشترک اقتصادی جمهوری اسلامی ایران و جمهوری زیمبابوه در بهمن‌ماه ۱۴۰۱ با حضور ۳ وزیر از زیمبابوه در تهران و به میزبانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برگزار شد. دهمین اجلاس کمیسیون مشترک دو کشور نیز قرار است در سال‌جاری در زیمبابوه تشکیل شود. امیدوارم براتون خبر همکاری ایران و زیمبابوه در راستای حمایت از کودکان و توسعه اشتغال براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۴ ۰۶:۱۹:۰۸