وزیر راه و شهرسازی از معاون نخست‌وزیر آذربایجان استقبال کرد
وزیر راه و شهرسازی از معاون نخست‌وزیر آذربایجان استقبال کرد

وزیر راه و شهرسازی از معاون نخست‌وزیر آذربایجان استقبال کرد به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، صبح دوشنبه روز ایراناد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی ایران از شاهین مصطفی اف معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان در پل مرزی مشترک بین ایران و جمهوری آذربایجان استقبال کرد. […]

وزیر راه و شهرسازی از معاون نخست‌وزیر آذربایجان استقبال کرد

به گزارش اخبار روز ایران  در اخبار روز اقتصاد , به گزارش اخبار روز ایران، صبح دوشنبه روز ایراناد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی ایران از شاهین مصطفی اف معاون نخست وزیر جمهوری آذربایجان در پل مرزی مشترک بین ایران و جمهوری آذربایجان استقبال کرد.
هیأت رؤسای کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان به منظور بازدید و بررسی طرح‌های مشترک ریلی و جاده‌ای کریدور شمال – جنوب به آستارای ایران سفر کرده‌اند.
نشست مشترک کمیسیون‌های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان قرار است امروز در آستارا برگزار شود.
در این نشست معاون وزیر راه و رئیس شرکت زیر ساخت وزارت راه و شهرسازی، سفیر ایران در آذربایجان، استانداران استان‌های گیلان، اردبیل و آذربایجان شرقی و جمعی دیگر از مسئولان عالی رتبه کشورهای ایران و آذربایجان حضور دارند.
بازدید از پروژه ترمیم و بازسازی پل قدیمی مرزی، پل جدید الاحداث ترانزیتی، پایانه مرزی و بارانداز ریلی از دیگر برنامه‌های سفر مسئولان کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان در آستارا است.
طرح‌های ریلی و جاده‌ای مرزی بین کشورمان و آذربایجان بخشی از کریدور شمال-جنوب می‌باشد که با تکمیل آنها، محموله‌های باری ارسالی از چابهار، از مسیر بندر کاسپین به جمهوری آذربایجان و روسیه ارسال می‌شود. امیدوارم براتون خبر وزیر راه و شهرسازی از معاون نخست‌وزیر آذربایجان استقبال کرد براتون مفید بوده باشه.

۲۰۲۳-۰۷-۱۷ ۰۸:۱۸:۱۹